استعفای دختر دهه هشتادی عضو شورای شهر تهران از مسئول دفتری مادرش

استعفای دختر دهه هشتادی عضو شورای شهر تهران از مسئول دفتری مادرش

بیمه خانه: سخنگوی شورای شهر تهران از استعفای دختر عضو شورای شهر تهران باتوجه به حواشی فیش حقوقی اش آگاهی داد.


علیرضا نادعلی در گفت و گو با ایسنا، با بیان خبر استعفای دختر عضو شورای شهر تهران که به عنوان مسول دفتر او فعال بود، اظهار داشت: از دو روز قبل بحث استعفای این فرد مطرح بود و نهایتاً امروز این استعفا تقدیم رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر شد.
وی با اعلان اینکه عضو شورای شهر تهران خودرا موظف به رعایت قانون تعارض منافع دیده است اظهار داشت: قانون فصل الخطاب است و بنا بر این استعفای دختر این عضو شورای شهر پذیرفته شده است.
سخنگوی شورای شهر تهران با اعلان اینکه این فرد مدتی در دفتر این عضو شورای شهر به عنوان مسئول دفتر فعال بوده است. اظهار داشت: امروز استعفای دختر این عضو شورای شهر تقدیم رییس کمیسیون فرهنگی شورا (مادرش) شد.
به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، امروز نیز وزیر کشور در دستوری به معاون عمرانی وزارت کشور اصرار کرد مسایل مطرح شده درباره ی فیش حقوقی یکی از اعضای دفتر عضو شورای شهر تهران را به دقت و بر طبق مرّ قانون بررسی و نتیجه را در اسرع وقت گزارش کند.
طی چند روز اخیر تصویر فیش حقوقی ۳۳ میلیون تومانی دختر نرگس معدنی پور که باعنوان مسئول دفتر این عضو شورای شهر تهران فعالیت می کرد، در رسانه های اجتماعی منتشر گردید که با واکنش های مختلفی در فضای مجازی روبه رو شده است.1401/10/27
11:00:57
5.0 / 5
99
تگهای خبر: فضای مجازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
بیمه خانه Bime khane