مخالفت زاکانی با انتشار فهرست ساختمان های ناایمن

مخالفت زاکانی با انتشار فهرست ساختمان های ناایمن

به گزارش بیمه خانه، شهردار تهران در واکنش به فاسد شدن مواد غذایی در سوله های مدیریت بحران که توسط یکی از اعضای شورای شهر تهران مطرح شده بود، اظهار داشت: در سوله های مدیریت بحران مواد غذایی نگهداری نمی گردد.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، علیرضا زاکانی در حاشیه آیین بهره برداری از دستاوردهای سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در قالب دوازدهمین شنبه امید و افتخار در پاسخ به سوالی درباره ی انقضای تاریخ مواد غذایی موجود در سوله های مدیریت بحران اظهار داشت: در این سوله ها مواد غذایی نگهداری نمی شود و وسایلی چون اره، تیشه، موتور برق، چادر و مواد اولیه برای زمان های بحران وجود دارد و چیز دیگری نگهداری نمی شود.
شهردار تهران در پاسخ به سوالی درباب کاربری سوله های مدیریت بحران و موضوع در اختیار بودن این سوله ها برای سازمان ورزش اظهار داشت: سوله ها می توانند در طول روز در اختیار مردم باشند و در حقیقت کاربری چندگانه دارند و قسمتی از آنها مربوط به تجهیزات است که در زمان بروز بحران مورد استفاده قرار می گیرد.

وی افزود: هم اکنون از سوله های مدیریت بحران چند وجهی بهره برداری شده و در مواقع غیربحران از آنها برای ورزش استفاده می شود، اما مدیریت تمام سوله ها با سازمان پیش گیری از بحران شهرداری تهران است.

تخلیه۳۰ ملک در تهران که در دست افراد مختلف بوده
شهردار تهران در پاسخ به سوال دیگری درباب واگذاری برخی املاک شهرداری تهران به افراد حقیقی و حقوقی که از گذشته اتفاق افتاده است، اظهار داشت: برخی از املاک در دست افراد بوده و تعدادی جزو تبصره شش محسوب می شوند که هم اکنون بیش از ۳۰ ملک که در دست افراد مختلف بوده تخلیه شده و املاک تبصره شش قانون زمین شهری نیز درحال فهرست شدن هستند که از طرف معاونت فرهنگی شهرداری تهران ارائه خواهند شد.

انتشار فهرست ساختمان های ناایمن تهران اشتباه است
وی درباب عدم انتشار فهرست ساختمان های ناایمن تهران اضافه کرد: فهرست اعلام کردن کار اشتباهی است و اگر فهرست را ارائه نماییم از فردا کسی در شهر نمی ماند مهم این است که این ساختمان ها ایمن شوند و در گذشته به همه چیز بصورت تک بعدی نگاه می شده است و مشکل این ساختمان های ناایمن تنها از نظر آتش نشانی مورد بررسی قرار گرفته، اما همه چیز ایمنی آتش نشانی نیست.
زاکانی اشاره کرد: هم اکنون ۲۲ گروه از ۹ دستگاه دست به دست هم دادند تا ساختمان های بالای شش طبقه شناسنامه دار شوند این کار را از ساختمان های بلند شروع می نماییم و تا ساختمان های با طبقات پایین تر ادامه پیدا می کند.
منبع:

1401/08/22
09:04:02
5.0 / 5
87
تگهای خبر: تجهیزات , سازمان , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
بیمه خانه Bime khane