انتقال نمایشگاه ها به شهرآفتاب با تلاش زاکانی در هیات دولت

انتقال نمایشگاه ها به شهرآفتاب با تلاش زاکانی در هیات دولت

به گزارش بیمه خانه، نایب رییس شورای شهر تهران اعلام نمود که از ظرفیت حضور زاکانی در جلسه هیات دولت برای انتقال نمایشگاه ها به شهر آفتاب استفاده می شود.


پرویز سروری در گفتگو با ایسنا، در مورد نحوه ورود مدیریت شهری به مبحث انتقال نمایشگاه های پرمخاطب از سایت نمایشگاه بین المللی به شهرآفتاب، اظهار داشت: انتقال نمایشگاه ها به شهرآفتاب یک مطالبه مردمی است، چون که برگزاری نمایشگاه های مختلف در نمایشگاه بین المللی باعث ترافیک، آلودگی هوا و دردسر برای مردم تهران شده است.
سروری با اعلان اینکه می بایست با بهره گیری از ظرفیت موجود برای راضی و قانع کردن دولت بهره برد و این مساله تا انتقال نمایشگاه ها به شهر آفتاب ادامه پیدا می کند، اظهار داشت: از آقای زاکانی هم می خواهیم که باتوجه به حضورشان در جلسات هیات دولت این مسائل را با رئیس جمهور مطرح کنند.
وی با اعلان اینکه ما از مساله انتقال نمایشگاه ها به شهرآفتاب عقب نشینی نمی نماییم و مطالبه مردمی است، اضافه کرد: به همین دلیل ما بشدت بدنبال این انتقال هستیم و بر این مساله تاکید داریم، چونکه بواسطه برگزاری نمایشگاه ها در مرکز تهران مشکلات عدیده ای برای مردم ایجاد می شود.1401/08/06
13:56:18
5.0 / 5
212
تگهای خبر: ترافیك , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane