خاموشی میدان تاریخی حسن آباد و حر در ساعت زمین

خاموشی میدان تاریخی حسن آباد و حر در ساعت زمین

بیمه خانه: شهردار منطقه ۱۱ تهران به مناسبت دهم فروردین روز جهانی ساعت زمین از خاموشی المان های میدان حر و میدان حسن آباد همراه با سایر كشورهای جهان با هدف پیوستن به برنامه بین المللی ساعت زمین آگاهی داد.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، نصراله آبادیان در این باره اظهار داشت: شهرداری منطقه ۱۱ روز ۳۰ مارس ۲۰۱۹ مصادف با ۱۰ فروردین ۱۳۹۸ به وقت محلی ۲۰: ۳۰ الی۲۱: ۳۰ با خاموشی المان های مهم سطح منطقه به مدت یك ساعت با هدف فرهنگ سازی در زمینه صرفه جویی مصرف انرژی، مقابله باتغییرات اقلیمی و حفظ تنوع زیستی با شعار ("Reduce، Reuse، Change the way we live ") تغییر شیوه زندگی با كاهش مصرف و استفاده مجدد به طرح بین المللی ساعت زمین می پیوندد.
آبادیان با بیان این كه شهرداری منطقه ۱۱ همگام با سایر ارگان ها و نهادهای دولتی از سال ۲۰۱۱ میلادی به این طرح پیوسته است؛ اضافه كرد: همزمان با دو المان مهم منطقه سایر ساختمان های اداری شهرداری منطقه ۱۱ به مدت یك ساعت به این طرح هماهنگ می پیوندند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۱، وی اشاره كرد: آموزش های شهروندی و تبلیغات محیطی انجام شده در این خصوص به منظور ایجاد حساسیت محیط زیستی میان شهروندان در دستور كار اداره محیط زیست قرارگرفته است.1398/01/10
22:58:29
5.0 / 5
5027
تگهای خبر: آموزش , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane