سردار هداوند خبر داد

تمهیدات پلیس تهران برای مراسم دعای عرفه

تمهیدات پلیس تهران برای مراسم دعای عرفه

جانشین رئیس پلیس تهران تمهیدات پلیس برای برقراری نظم و امنیت در مراسم دعای روز عرفه را شرح داد.سردار حمید هداوند در گفت و گو با خبرنگار مهر ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان اظهار داشت: محل های برگزاری مراسم‌ رفیض دعای عرفه توسط کلانتری ها شناسایی شده و همکاران من نسبت به استقرار خودرویی و پیاده در اطراف محل های برگزاری دعای عرفه اقدام خواهند کرد.
وی با اشاره به اینکه نسبت به پوشش انتظامی و تأمین امنیت این مراسم اقدامات لازم انجام شده است، اظهار داشت: همینطور تدابیری برای جلوگیری از سرقت و دیگر اقدامات مجرمانه پیشبینی شده و امیدواریم که این مراسم در امنیت کامل برگزار شده و به پایان برسد.
به گفته جانشین رئیس پلیس تهران، حضور مأموران پلیس در اطراف محل های برگزاری دعای عرفه تا زمان تخلیه کامل جمعیت ادامه می یابد.
هداوند افزود: عوامل پلیس راهنمایی و رانندگی با استقرار در محل های برگزاری این مراسم و هم محورهای منتهی به محل های برگزاری نسبت به مدیریت و روان سازی ترافیک اقدام خواهند کرد.
وی با اشاره به اینکه عوامل پلیس راهور از ساعت ها پیش از آغاز مراسم در اطراف این محل ها همچون مصلی تهران حضور داشته و تا آخر مراسم هم حضورشان ادامه خواهد داشت، اظهار داشت: از شهروندان می خواهم که با پلیس همراهی داشته باشند تا گرفتار ترافیک های سنگین در این حوزه نشوند.
جانشین رئیس پلیس پایتخت در انتها اظهار داشت: هم اکنون هیچ محدودیت و ممنوعیت تردد برای برگزاری مراسم دعای عرفه در دستور کار نیست، اما امکان دارد در مقاطعی برای روان سازی ترافیک چنین تصمیمی اتخاذ شود.


منبع:

1401/04/18
22:04:55
5.0 / 5
165
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
بیمه خانه Bime khane