اجرای طرح ساماندهی خیابان انبارنفت در منطقه11

اجرای طرح ساماندهی خیابان انبارنفت در منطقه11

به گزارش بیمه خانه شهردار ناحیه ۴ منطقه۱۱ تهران خبر داد: در اجرای طرح ساماندهی خیابان انبارنفت، واحدهای صنفی متخلف پلمب می شوند.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۱، مصطفی شمشیربند شهردار ناحیه ۴ منطقه۱۱ از اجرای طرح ساماندهی خیابان انبار نفت در سه مرحله اطلاع داد.
شمشیر بند در این خصوص اعلام نمود: ۲۳۳ واحد صنفی فروش مواد غذایی در محدوده محل انبارنفت مشغول هستند که از این تعداد ۲۰۰ واحد اخطار های مختلف شامل: رفع سد معبر، حذف پل غیرمجاز، انتقال پس آب به انهار، رفع زوائد فیزیکی و سایر موارد دریافت نموده اند.
او اضافه کرد: ساماندهی وضعیت محله انبار نفت بخصوص محدوده فروش مواد غذایی یکی از درخواست های مهم و مکرر شهروندان محلات مرکزی تهران است که بر همین مبنا تا کنون ۴ واحد تجاری بعد از ۲مرحله اخطار کتبی و تذکرات مکرر شفاهی توسط اجراییات منطقه۱۱ پلمب شد.
او اضافه کرد: باغچه و فضای سبز موجود در محله که طی سالیان متمادی توسط برخی کسبه برای استقرار کالا در معبر تخریب شده بود؛ درحال احیا است.
شمشیر بند اظهار داشت: در همین راستا برخی دیگر از واحد های صنفی که به نصب پل های غیر مجاز برای توقف و تخلیه بار در محدوده اقدام نموده بودند هم اخطار دریافت نمودند و پل های غیرمجاز سطح محله تخریب شد.
شهردار ناحیه۴ منطقه۱۱ ضمن اشاره به درخواست شهروندان اظهار داشت: از آغاز تیر ماه ۱۴۰۱ با همکاری معاونت خدمات شهری و محیط زیست، حمل و نقل و ترافیک و فنی و عمرانی منطقه۱۱ با مشارکت پلیس راهور و نیروی انتظامی و با تاکید بر اسناد بالادستی و نهادهای نظارتی به اجرای طرح ساماندهی محدوده تجاری انبار نفت اقدام کردیم.
او ضمن اشاره به همکاری راهور برای برنامه ریزی در کاهش بار ترافیک محدوده و جلب رضایت شهروندان اظهار داشت: برنامه ریزی های گوناگونی شکل گرفته است که تا کنون اقدامات عمرانی و قانونی برای رفع سد معبر اجرا شده است و این طرح ادامه دارد.
مصطفی شمشیر بند شهردار ناحیه۴ منطقه۱۱ اعلام نمود: در هفته گذشته ۳واحد متخلف که پذیرای قانون نبودند پلمب شد و این هفته هم یکی از اصلیت رین واحد تجاری متخلف در محدوده بازار انبار نفت به مدت ۷۲ ساعت پلمب گردید که در صورت عدم توجه مجدد به قوانین و حقوق شهروندان با دستور مقام قضایی اقدامات قهری دیگری در نظر گرفته می شود تا در نتیجه با تاکید بر عملگرایی بتوانیم به خواست شهروندان جامه عمل بپوشانیم و در اجرای وظایف مدیریتی و سازمانی موفق باشیم.
منبع:

1401/04/05
12:10:26
5.0 / 5
186
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane