سرهنگ محمودیان خبر داد؛

کشف آرکوپال های فرانسوی با بسته بندی ایرانی!

کشف آرکوپال های فرانسوی با بسته بندی ایرانی!

به گزارش بیمه خانه سرپرست پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف ۲۱۳ هزار عدد انواع ظروف آرکوپال خارجی اطلاع داد و اظهار داشت: کارشناسان ارزش کالاهای قاچاق کشف شده را بیشتر از ۱۶۰ میلیاردریال برآورد کرده اند.


سرهنگ علی اصغر محمودیان در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در ادامه مبارزه با قاچاق کالا همه روزه تیم های گشتی و عملیاتی این پلیس به موقعیت های مختلف اعزام، که در همین راستا مأمورین این پلیس موفق به کشف انبار دپوی کالای قاچاق به ارزش بیشتر از ۱۶۰ میلیاردریال در محدوده خیابان رجایی جنوب شدند. وی عنوان داشت: طی بازرسی های اولیه مشاهده گردید کالاها دارای جعبه و برچسب تولید فرانسه هستند اما به صورت دو کارتن و با بسته بندی پوششی کارتن ایرانی نگهداری می شوند؛ که با بررسی های بیشتر مشخص شد کالاها در سامانه جامع تجارت و انبارها ثبت نشده و فاقد هرگونه اسناد و مدارک مثبته گمرکی هستند.
این مقام انتظامی اضافه کرد: کالاهای کشف شده شامل ۲۱۳ هزار عدد (۸۸۵۰ کارتن) بوده که در این جهت یک متهم دستگیر و یک انبار پلمپ شد و پرونده در مورد قاچاق کالا تشکیل و به مرجع قضایی معرفی می شود. این مقام پلیسی با اعلان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را بیشتر از ۱۶۰ میلیارد اعلام نموده اند، افزود: قاچاق کالا سبب فلج شدن تولید کشور و در ادامه افزایش بیکاری و نتایج ناگوار آن می شود، بنابراین مبارزه با آن از اهم وظایف این پلیس است که با تمام توان در جهت رسیدن به این مهم تلاش می شود، وی از شهروندان درخواست نمود در صورت مشاهده هرگونه قاچاق و یا احتکار کالا با این پلیس به شماره های ۰۲۱۶۶۷۴۷۳۴۳ و یا ۰۹۹۹۹۸۷۱۳۹۲ تماس بگیرند.


منبع:

1401/03/09
13:21:33
5.0 / 5
456
تگهای خبر: انتظامی , پلیس , كارشناس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
بیمه خانه Bime khane