سرهنگ شیرانی مطرح كرد؛

تشریح محدودیت ترافیکی آخر هفته در جاده ها

تشریح محدودیت ترافیکی آخر هفته در جاده ها

به گزارش بیمه خانه رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا محدودیت های ترافیکی آخر هفته که در جاده ها اعمال می شود را شرح داد.سرهنگ احمد شیرانی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ الی ساعت ۰۶: ۰۰ روز شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ از محورهای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع می باشد.
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا اظهار داشت: تردد موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام مأموریت های ضروری در راه مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.
وی ضمن اشاره به محدودیت های تردد در محور کرج – چالوس اظهار داشت: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس کماکان ممنوع می باشد، همینطور تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ الی ۲۴ روز جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ از کرج و ابتدای آزادراه تهران – شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ الی ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یکطرفه خواهد بود.
شیرانی ضمن اشاره به محدودیت هایی که برای محور هراز در نظر گرفته اند، اظهار داشت: تردد انواع تریلرها از محور هراز کماکان ممنوع می باشد و تردد انواع کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روز چهارشنبه مورخ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ و همینطور از ساعت ۶ الی ۲۴ روزهای پنجشنبه و جمعه تاریخ های ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ و ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ از محور هراز ممنوع می باشد.
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا بیان نمود: تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ الی ۲۲ روز جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت ۱۶ الی ۲۲ همان روز در صورت اعلام مأمورین مستقر در محل، از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) به صورت یکطرفه است.
وی در انتها اظهار داشت: اجرای محدودیت های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محورها خواهد بود و درصورتیکه وضعیت ترافیکی عادی باشد، با هماهنگی اجرای محدودیت ها کان لم یکن تلقی می شود.


منبع:

1401/02/28
14:03:26
5.0 / 5
503
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
بیمه خانه Bime khane