رئیس سازمان بهزیستی كشور:

100 هزار اشتغال پایدار برای جامعه هدف بهزیستی ایجاد می شود

100 هزار اشتغال پایدار برای جامعه هدف بهزیستی ایجاد می شود

به گزارش بیمه خانه لرستان رئیس سازمان بهزیستی کشور اظهار داشت: ۱۰۰ هزار اشتغال پایدار برای جامعه هدف بهزیستی ایجاد می شود.


علی محمد قادری در حاشیه بازدید از مرکز توانبخشی ابن سینا بروجرد در جمع خبرنگاران، اظهار نمود: در تلاش هستیم برای ۱۰۰ هزار نفر از جامعه هدف سازمان بهزیستی اشتغال پایدار ایجاد نماییم.
وی خاطرنشان کرد: این تکلیف ما است که درصدی از اشتغال سال قبل را به آن ضریب داده شود و نگاه ما این است که به همان اشتغال ۱۰۰ هزار نفر برسیم.
رئیس سازمان بهزیستی کشور تصریح کرد: سازمان بهزیستی یک سازمان پیش رو است و ازآنجایی که خیلی مسئولیت جدی در اساسنامه برای تأمین مسکن مددجویان ندارد اما کوشیده که در برنامه های متنوع با همکاری سایر دستگاه ها بتواند یک مسکن را ایجاد نماید.
قادری افزود: ۱۶۰ هزار واحد مسکونی در تفاهمنامه ای بین سازمان بهزیستی و وزارت راه و شهرسازی در طول فعالیت دولت سیزدهم برای مددجویان زیر پوشش ایجاد می شود.
وی بیان نمود: از این تعداد ۱۲۰ هزار واحد مسکونی شهری و ۴۰ هزار واحد روستایی است که برش استانی کارهای آن انجام شده و تابحال ۶۰ هزار نفر از جامعه هدف بهزیستی برای دریافت مسکن ملی ثبت نام کرده اند.
رئیس سازمان بهزیستی کشور افزود: سال جاری از محل تبصره ۱۶ و ۱۸ مبلغ ۱۰ هزار میلیارد تومان در اختیار سازمان بهزیستی قرار خواهد گرفت که برنامه ریزی شده در صنایع متناسب با سازمان بهزیستی در زمینه اشتغال پایدار استفاده گردد.
منبع:

1401/01/27
09:24:47
5.0 / 5
150
تگهای خبر: سازمان , مسئولیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane