استاندار تهران تاكید كرد

برخورد جدی تعزیرات با افزایش غیر قانونی قیمت نان

برخورد جدی تعزیرات با افزایش غیر قانونی قیمت نان

به گزارش بیمه خانه استاندار تهران با تاکید بر این که افزایش قیمت نان نداشته ایم و همان قیمت های قبلی پابرجا می باشد، اظهار داشت: تعزیرات با هر گونه افزایش غیرقانونی قیمت نان برخورد جدی خواهد داشت.به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، محسن منصوری در آخر جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان تهران اظهار داشت: امروز اولین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید با حضور روسای دستگاه های مرتبط انجام شد و سعی کردیم باتوجه به نامگذاری سال جدید توسط مقام معظم رهبری بعنوان سال تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرینی بازخوانی درباب برنامه های پیش رو امسال داشته باشیم.

وی اضافه کرد: سال قبل نیز جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید بصورت مستمر انجام شد و خیلی از جلسات آن در محل شرکتها و صنایع برپا می شد تا موضوعات آنها در محل مورد رسیدگی قرار بگیرد.

منصوری افزود: در سال قبل بیش از ۱۱۰۰ مصوبه در ستاد تسهیل داشتیم که ۸۰ درصد این مصوبات اجرائی شده و تعداد زیادی از آنها نیز در راه اجرا قرار گرفته است. بی شک دستگاه های مختلف متناسب با شعار سال باید برنامه ای عملیاتی در زمینه تسهیل و رفع موانع تولید ارائه نمایند.

استاندار تهران با تاکید بر این که نامگذاری سال توسط مقام معظم رهبری باید بعنوان فرمان سال مورد توجه قرار گیرد، اضافه کرد: بیانات رهبری در حقیقت باید توسط دستگاهها بعنوان سرلوحه اقدامات قرار گیرد و راهبرد دستگاهها باتوجه به این فرمان تغییر کند. باید با تاکید بر دو مولفه دانش بنیانی و اشتغال آفرینی دستگاهها در حوزه های مختلف برنامه خودرا ارائه نمایند.

وی اضافه کرد: سازمان صنعت، معدن و تجارت در این نشست برنامه ای را ارائه کرد که بعد از بحث و بررسی به تصویب رسید. بخش دیگری از این جلسه نیز درباره مشکلات صنایع مختلف با بانکها بود که قرار شد هفته آتی شورای هماهنگی بانکها تشکیل جلسه دهد تا با بهره بردن از ظرفیت های خوب برای تسهیلات بانکی بتوان گامی در راه رشد و پیشرفت صنایع و اشتغال آفرینی برداشت. توقع از دستگاه های اجرائی، حرکت انقلابی و جهادی برای تحقق فرمان سال است.

منصوری اشاره کرد: در تهران همه زمینه های آبادانی و پیشرفت وجود دارد چونکه بازار گسترده و تقاضای بسیار مناسبی به همراه سرمایه های مناسب موجود است که در کنار یکدیگر همه بهانه ها برای تعلل در عرصه تولید و اشتغال زایی را از بین می برد. خوشبختانه سهم استان تهران در عرصه تولید و دانش بنیانی بیش از ۶۰ درصد در کشور است. در زمینه شهرک های صنعتی و جهاد کشاورزی نیز برنامه های تشویقی تبیین شده که امیدواریم از این طریق شاهد رشد و پیشرفت در زمینه های مختلف باشیم. قسمتی از مقدمات کار انجام شده است. برای مثال در خاوران سوله هایی که پیش تر تولید شده بود قرار شد تنها به صنایع دانش بنیان داده شود. بسیاری تصمیمات در آستانه عملیاتی شدن است و به زودی منتج به برداشته شدن گام های موثر خواهد شد.

استاندار تهران در پاسخ به سوالی درباب افزایش قیمت نان در استان تهران نیز اظهار داشت: در ارتباط با قیمت نان تغییری نداشته ایم و همان قیمت های قبلی پابرجا است. اگر در جایی با افزایش غیر قانونی قیمت نان مواجه شویم اساسا تعزیرات با این موارد برخورد جدی خواهد داشت.

منبع:

1401/01/16
10:00:48
5.0 / 5
328
تگهای خبر: بازار , سازمان , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane