با حكم وزیر كشور؛

محمد عباسی معاون وزیر و رئیس سازمان امور اجتماعی کشور شد

محمد عباسی معاون وزیر و رئیس سازمان امور اجتماعی کشور شد

احمد وحیدی وزیر کشور طی حکمی، محمد عباسی را بعنوان معاون وزیر و رئیس سازمان امور اجتماعی کشور منصوب نمود.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، احمد وحیدی روز دوشنبه در آئین معارفه معاون وزیر و رئیس جدید سازمان امور اجتماعی کشور اظهار داشت: دکتر عباسی فردی انقلابی، شناخته شده و دارای سوابق مهم مدیریتی است، امیدوارم در مسئولیت کلیدی در سازمان اجتماعی کشور هم منشاء خدمات و اقدامات ارزشمند ای باشد.

وی ادامه داد: مسئولیت های پیشین دکتر عباسی با مسئولیت جدید وی تناسب دارد و انتظار می رود که تجارب گذشته دکتر عباسی در وزارت خانه تعاون و ورزش و جوانان به پیشبرد اهداف تعیین شده در سازمان اجتماعی کشور کمک نماید.

محمد عباسی تابحال مسئولیت هایی همچون وزیر تعاون و وزیر ورزش و جوانان، عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی و با حکم رهبر معظم انقلاب اسلامی عضو هیات امنای بنیاد مستضعفان را در کارنامه مدیریتی خود دارد.

وزیر کشور در ادامه سخنان خود، توجه به مسایل اجتماعی در کشور را بسیار با اهمیت، تعیین کننده و زیربنایی دانست و تصریح کرد: توجه و عنایت ویژه رهبر فرزانه انقلاب به مسایل اجتماعی، وظایف این سازمان و وزارت کشور را نسبت به حوزه اجتماعی و مقابله با چالش ها و صدمه های آن سنگین تر کرده است.

وحیدی به هجمه ها و توطئه های دشمنان ضد انقلاب اسلامی اشاره نمود و اظهار داشت: دشمن همواره در حوزه اجتماعی به شکل جدی تری در حال توطئه است، چونکه مسایل اجتماعی بنیادی است و صدمه ها در این عرصه می تواند سایر بخش ها را تحت تأثیر قرار دهد.

وی حوزه اجتماعی را یکی از پایه های قدرت در نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و افزود: با وجود این که مردم در انتخابات امکان دارد به یک جریان فکری رای بدهند، اما دلدادگی و وابستگی آنان به انقلاب و آرمان های بلند آن همیشگی است و این حوزه خدمات شایانی به نظام از دوران دفاع مقدس گرفته تا امروز داشته و در زمان حاضر به شکل کمک های مومنانه و گروههای جهادی و در اقصی نقاط کشور درحال خدمت رسانی به مردم است.

محمد عباسی رئیس جدید سازمان امور اجتماعی کشور هم در این آیین اظهار داشت: جامعه، دولت و مجموعه ای پایدار خواهد بود که اجتماعی سالم، پرارزش و مقتدر داشته باشد.

وی با اعلان اینکه سرمایه اجتماعی در همه کشورها مورد تاکید است، اضافه کرد: انقلاب الهی و اسلامی ایران بر اساس اجتماع بزرگ، وحدت آفرین و حضور و مشارکت مردم شکل گرفته و این نقش، همواره مورد تاکید بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب بوده است.

طبق گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، محمد تقی رستم وندی که به مدت شش سال عهده دار این مسئولیت بود هم در این مراسم‌،گزارشی از عملکرد سازمان امور اجتماعی کشور عرضه داد.
منبع:

1401/01/08
17:03:28
5.0 / 5
576
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
بیمه خانه Bime khane