مدیر امور اجرایی معاینه فنی خودروهای كشور خبر داد

افزایش ۲۷ درصدی مراجعه خودرو ها به مراکز معاینه فنی در روزهای نوروز

افزایش ۲۷ درصدی مراجعه خودرو ها به مراکز معاینه فنی در روزهای نوروز

مدیر امور اجرائی معاینه فنی خودرو های کشور از افزایش 27 درصدی مراجعه وسایل نقلیه به مراکز معاینه فنی کشور نسبت به مدت زمان مشابه سال قبل خبرداد.


عبدالله متولی در گفتگو با ایسنا، در تشریح افزایش مراجعه خودرو ها به مراکز معاینه فنی در روزهای نوروز ۱۴۰۱ اظهار داشت: از ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ تا اختتام روز پنجم فروردین ۱۴۰۱ مصادف با تعطیلات نوروزی ۸۱ هزار و ۲۸۹ خودرو به مراکز معاینه فنی سراسر کشور مراجعه کرده اند که تعداد ۶۰ هزار و ۷۰۷ دستگاه خودرو موفق به گرفتن گواهی معاینه فنی شده اند.
وی ادامه داد: تعداد ۲۰هزار و ۵۸۲ خودرو قادر به قبولی در آزمون های معاینه فنی نشده اند که تعداد ۱۳هزار و ۴۵۸ خودرو به سبب نقص در سیستم ایمنی و تعداد ۷هزار و ۱۲۴ خودرو به سبب آلایندگی مردود شده که خوشبختانه تعداد ۱۵ هزار و ۵۴۷ دستگاه از این وسایل نقلیه با رفع عیب و مراجعه مجدد در همین ایام موفق به گرفتن گواهی معاینه فنی شده اند.
وی اشاره کرد: بیشترین مراجعه به مراکز معاینه فنی مربوط به استانهای تهران، خراسان رضوی و اصفهان بوده است و کمترین مراجعه نیز به ترتیب در استان های بوشهر، خراسان شمالی و کهکیلویه و بویر احمد صورت گرفته است.1401/01/07
21:51:07
5.0 / 5
1201
تگهای خبر: خودرو , معاینه فنی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
بیمه خانه Bime khane