استقبال مردم از حرکت کاروان ورزش و شادی در پایتخت

استقبال مردم از حرکت کاروان ورزش و شادی در پایتخت

اقدام سازمان ورزش شهرداری تهران در خصوص راه اندازی کاروان شادی و ورزش، با استقبال شهروندان پایتخت نشین مواجه گردید.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، راه اندازی کاروان ورزش و شادی، همچون برنامه های این سازمان برای استقبال از بهاراست که برای شادی مردم در آستانه سال نو، پیش بینی و اجرائی می شود.
در این برنامه، کاروان ورزشی با اجرای بازی ها و کارهای نمادین ورزشی، از خیابان های مختلف شهر عبور می کنند و ضمن تبریک و تهنیت به عابرین، لزوم توجه به ورزش و نسبت آن با سلامتی و نشاط را یادآور می شوند. در آخر نیز با برگزاری جشنواره های ورزشی تفریحی زمینه مشارکت شهروندان در کارهای مختلف ورزشی را فراهم می آورند.

از تمام امکاناتمان برای شادی مردم استفاده می کنیم

امین توکلی زاده معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری پایتخت با حضور در جمع مردم با نشاط تهرانی که به استقبال کاروان ورزشی تفریحی این سازمان آمده بودند، اظهار داشت: "همه امید ما این است که مردمی با نشاط داشته باشیم و برای دستیابی به این منظور از تمام امکاناتمان در شهرداری و سازمان ورزش استفاده می نماییم."

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری پایتخت، ضمن تقدیر از تلاش همکاران خود در سازمان ورزش شهرداری تهران این برنامه را اقدامی قابل دفاع برای شادی مردم در آستانه ی سال نو خواند و اضافه کرد: "امیدوارم مردم، ایام خوشی را در سال جدید تجربه کنند."
ورزش و شادی ارتباطی مستقیم با یکدیگر دارند

حسین اوجاقی مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران نیز با حضور در جمع تهرانی های حاضر در راه کاروان ورزشی، اظهار نمود: شادی و نشاط نیز از حقوق شهروندی این مردم است و ما در مقابل آن مسئولیم.

وی افزود: این کاروان هدیه سازمان به مردمی است که با صبوری دو سال پر از سختی و بیماری را پشت سر گذاشتند.
با لبخندهای رضایت مردم به استقبال سال نو رفتیم

محمد مشهدی یاری قائم مقام سازمان ورزش شهرداری تهران نیز در این زمینه اظهارکرد: بسیارخرسندیم که بعد از دو سال درگیری با کرونا، مردم فرصت شادی و حضور- هر چند محدود- در برنامه های ورزشی و تفریحی را پیدا کردند.

وی با اشاره به استقبال خوب مردم از این کاروان ورزشی، اظهار داشت: سال آینده با برنامه هایی متنوع، سبد خانوارهای تهرانی را پر می نماییم.
طبق گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، اجرای این برنامه تفریحی- ورزشی در ۲ بازه زمانی پیش بینی شده بود که اولین مرحله آن از ۲۵ اسفند ماه شروع و تا ۲۸ سال قبل ادامه یافت و مرحله دوم، از دوم فروردین سال آتی شروع و تا ۶ فرودین ماه ۱۴۰۱ به طول می انجامد.1401/01/03
14:45:00
5.0 / 5
428
تگهای خبر: سازمان , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
بیمه خانه Bime khane