فرمانده انتظامی استان سمنان:

انجام 3 ماموریت مهم پلیسی در استان سمنان

انجام 3 ماموریت مهم پلیسی در استان سمنان

به گزارش بیمه خانه فرمانده انتظامی استان سمنان از انجام سه ماموریت پلیسی طی روز گذشته در استان آگاهی داد و اظهار داشت: دستگیری خرده فروشان مواد مخدر، انهدام باند سیم و کابل و کشف ماینر همچون آنها است.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، سردار عبدالله حسنی ظهر دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران به میزبانی فرماندهی انتظامی سمنان از اجرای سه ماموریت ویژه پلیسی در استان سمنان آگاهی داد و اظهار داشت: طبق بررسی های صورت گرفته رد پای دو موادفروش در شهر سمنان شناسایی و عملیات ویژه برای به دام انداختن آنها شروع شد.
وی بابیان این که سرنخ های اولیه نشان می داد این دو خرده فروش که برای تهیه مواد مخدر صنعتی به خارج از استان رفته بودند، اضافه کرد: طبق طرح ریزی عملیاتی و هماهنگی لازم برای دستگیری این افراد خودرو متهمان در راه بازگشت به سمنان در محور فیروزکوه مورد شناسایی قرار گرفت.
فرمانده انتظامی استان سمنان ضمن بیان این که با عملیات منسجم و هماهنگ چند تیم پلیسی هر دو متهم دستگیر شدند، اظهار داشت: در بازرسی از خودرو پژو ۲۰۶ نزدیک به ۲۰۰ گرم انواع مواد مخدر همچون هروئین، شیشه و تریاک آماده توضیح کشف شده است.
حسنی از انهدام باند چهار نفره سارقان سیم و کابل هوایی با کشف ۴۲ فقره سرقت در شهرستان شاهرود آگاهی داد و اشاره کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت سیم کابل هوایی در شاهرود به ویژه در ساعات پایانی شب، موضوع بصورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.
وی بابیان این که در بررسی نهایی، سرنخ هایی از همکاری سه سارق سابقه دار و معتاد در این پرونده کشف شد، اضافه کرد: طی عملیات ویژه این افراد به همراه مال خر پرونده دستگیر و از خودرو پراید سرقتی نیز ۲۵ کیلوگرم سیم مسی کشف و ضبط شده است.
وی ضمن بیان این که با تشکیل تیم مشترک پلیس و نیروهای بسیج سرخه سه دستگاه ماینر قاچاق از صندوق عقب یک دستگاه خودرو پراید کشف و متهم پرونده دستگیر و تحویل داس را شد، افزود: مقابله و مبارزه با پدیده قاچاق و هرگونه فعالیت بدون مجوز از اولویت ماموریت های پلیس بشمار می رود که رسیدگی به همه آنها با جدیت دنبال می شود.


منبع:

1400/11/25
23:01:47
5.0 / 5
381
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
بیمه خانه Bime khane