تاکید معاون استاندار تهران بر اصلاح فرآیندها در نظام اداری استان

تاکید معاون استاندار تهران بر اصلاح فرآیندها در نظام اداری استان

بیمه خانه: معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران اظهار داشت: اصلاح نظام اداری با هدف اثربخشی و کارایی در فرایندها بمنظور تسریع و تسهیل در ارائه خدمت مطلوب به مردم پیگیری می شود.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، سومین نشست کارگروه توسعه مدیریت و منابع به ریاست محمدمهدی کاظمی و با حضور محسن نایبی معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران، عابد ملکی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران، حشمت الله عسگری معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران، تقی زاده مدیرکل دفتر بازرسی و مدیریت عملکرد استانداری تهران و دیگر اعضا انجام شد.

کاظمی در این نشست با اشاره به اهمیت برگزاری کارگروه توسعه مدیریت گفت: فرهنگ اداری زمینه ساز اصلی تحولات است که می تواند جلوی فرایندهای طولانی، وقت گیر و بدون خروجی را بگیرد.

وی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر اصلاح نظام اداری اضافه کرد: اصلاح نظام اداری با هدف اثربخشی و کارایی در فرایندها و روش های اداری بمنظور تسریع و تسهیل در ارائه خدمت مطلوب به مردم پیگیری می شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران با اشاره به تفویض اختیارات به فرمانداری ها و بخشداری ها عنوان کرد: تعدادی از وظایف استانداری در امتداد تسهیل و تسریع در انجام امور، به فرمانداری ها واگذار می شود تا افزایش راندمان سازمانی میسر شود، البته تفویض اختیارات محدود و در قالب مواردی است که امکان واگذاری فراهم گشته است.

وی همین طور بر توسعه نظام اداری الکترونیک و تدوین و بهسازی روش های کنترل کیفیت تاکید داشت.

طبق گزارش روابط عمومی استانداری تهران، در ادامه جلسه مطالبی در مورد معرفی رابطین معاونین و فرمانداری ها جهت ارزیابی عملکرد جشنواره شهید رجایی سال ۱۴۰۰ و همین طور تبدیل وضعیت استخدامی مشمولین ماده ۲۱ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

منبع:

1400/10/22
12:25:11
5.0 / 5
432
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
بیمه خانه Bime khane