مدیر صدور مدارك بین المللی كانون جهانگردی خبر داد؛

راه اندازی دفتر صدور گواهینامه رانندگی بین المللی در شهرک آزمایش

راه اندازی دفتر صدور گواهینامه رانندگی بین المللی در شهرک آزمایش

به گزارش بیمه خانه مدیر صدور اسناد ومدارک بین المللی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی از طریق اندازی دفتر جدید صدور گواهی نامه رانندگی بین المللی با همکاری پلیس راهنمایی و رانندگی راهور ناجا در شهرک آزمایش اطلاع داد.به گزارش بیمه خانه به نقل از روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی ایران، حوریوش عسکری اظهار داشت: این دفتر در جهت تسهیل و تسریع در عرضه خدمات شایسته به متقاضیان، فراهم آوردن بیشتر رفاه حال مشتریان، ارتقا سطح کمی و کیفی همکاری و تعامل در میان کانون جهانگردی و اتومبیلرانی و پلیس راهور ناجا و کاهش ترددهای متقاضیان میان دفاتر و نمایندگی های صدور گواهی نامه رانندگی بین المللی و پلیس راهور، راه اندازی می شود.
او اضافه کرد: دفتر صدور گواهی نامه رانندگی بین المللی بزودی در محل حوزه صدور گواهی نامه ملی در شهرک آزمایش تهران شروع به کار خواهد نمود. متقاضیان دریافت گواهی نامه های رانندگی بین المللی یک یا سه ساله می توانند با در دست داشتن اصل گواهی نامه رانندگی ایرانی و همینطور تصویر گذرنامه و یک قطعه عکس ۴ در ۳ به این دفتر رجوع کنند.
کانون جهانگردی و اتومبیلرانی بعنوان نماینده رسمی فدراسیون بین المللی اتومبیلرانی (FIA) تنها مرجع صدور گواهی نامه رانندگی بین المللی در ایران است. متقاضیان دریافت گواهی نامه های رانندگی بین المللی توجه داشته باشند که بر مبنای قانون اصلاح ماده ۲۲ قانون حمل و نقل و عبور کالاهای خارجی از جمهوری اسلامی ایران و همینطور کنوانسیون های بین المللی ۱۹۶۸ وین و ۱۹۴۹ ژنو، وظیفه عرضه گواهی نامه های رانندگی بین المللی و سایر اسناد و مدارک بین المللی خودرو در ایران تنها بر عهده کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی است و مدارک صادرشده از جانب سایر اشخاص حقیقی و حقوقی فاقد وجاهت قانونی خواهد بود.
نام و مشخصات تمام دفاتر مستقیم و نمایندگی های مجاز صدور اسناد و مدارک بین المللی رانندگی و خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در تهران و سایر استان ها در بخش زیر منو صدور اسناد در نشانی اینترنتی WWW.TACI.IR قابل مشاهده می باشد.
با توجه به شرایط کرونا، هموطنان با رفتن به سامانه اینترنتی به نشانی https: //idp.taci.ir می توانند بدون رجوع حضوری به دفاتر و نمایندگی ها برای دریافت گواهی نامه اینترنتی رانندگی بین المللی اقدام نمایند.

1400/09/09
23:34:02
5.0 / 5
518
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
بیمه خانه Bime khane