فرمانده انتظامی مرند خبر داد؛

قتل جوان رزمی کار در مرند

قتل جوان رزمی کار در مرند

بیمه خانه: فرمانده انتظامی مرند از وقوع نزاع و درگیری منجر به قتل جوان رزمی کار در این شهرستان آگاهی داد.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، محمد جلیلیان اظهار داشت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ در خصوص وقوع نزاع و درگیری منجر به قتل در یکی از مناطق شهرستان مرند، موضوع در دستور کار پلیس شهرستان قرار گرفت.
مأموران با حضور در محل حادثه در بررسی های اولیه دریافتند، جوانی ۱۹ ساله با ۲ نفر جوان دیگر به سبب نامعلومی در محوطه یکی از سالن های ورزشی شهر درگیر شده اند که در این درگیری جوان ۱۹ ساله مورد به هدف خوردن چاقو قرار گرفته و به بیمارستان منتقل شده که به سبب شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت کرده است.
مأموران پلیس آگاهی شهرستان با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی موفق شدند ۲ برادر که عامل نزاع و درگیری و قتل بوده و از محل درگیری متواری شده بودند را در کمتر از چهار ساعت شناسایی و دستگیر کنند.
فرمانده انتظامی مرند با سفارش به خانواده ها در خصوص کنترل و نظارت بر رفتار فرزندان خود، امنیت و آرامش شهروندان و جامعه را خط قرمز پلیس اعلام نمود و اظهار داشت: پلیس شهرستان با هرگونه اقدامی که امنیت و آرامش شهروندان را مختل کند با جدیت برخورد می کند.


منبع:

1400/08/23
09:54:48
5.0 / 5
561
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
بیمه خانه Bime khane