سرپرست معاونت امنیتی انتظامی استانداری تهران تاكید كرد

لزوم رعایت هر چه بیشتر پروتکلهای بهداشتی در فصل سرما

لزوم رعایت هر چه بیشتر پروتکلهای بهداشتی در فصل سرما

سرپرست معاونت امنیتی انتظامی استانداری تهران بر لزوم رعایت هر چه بیشتر پروتکلهای بهداشتی همزمان با شروع فصل سرما تاکید نمود.به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، محسن نائبی در آخر جلسه ستاد مقابله با کرونا استان تهران اظهار داشت: برمبنای آماری که در جلسه ارائه شد، وضعیت نسبت به هفته گذشته به گونه ای پیش رفته که سیر نزولی آمارها ادامه داشته است. امیدواریم باتوجه به شروع فصل سرما آمادگی لازم را داشته باشیم تا این سیر نزولی در آمار بستری ها و فوتی ها ادامه داشته باشد.

وی اضافه کرد: تعداد مراجعان برای واکسیناسیون از وضعیت خوبی برخوردارست و در حقیقت عزم جدی برای تحقق اهداف پیش بینی شده در زمینه واکسیناسیون شکل گرفته است. از همه کسانی که تا حالا واکسن دریافت نکرده اند، درخواست می نماییم هر چه سریعتر برای دریافت واکسن به مراکز تزریق واکسن مراجعه کنند.

نائبی اشاره کرد: برمبنای آمار ارائه شده درصد زیادی از آمار بستری ها و فوتی ها مربوط به کسانی است که واکسن دریافت نکرده اند. پس نیاز است که به این مساله توجه جدی داشته باشند.

سرپرست معاونت امنیتی انتظامی استانداری تهران در بخش دیگری از صحبت های خود درباب رعایت پروتکلهای بهداشتی اظهار داشت: آمار ارائه شده دراین زمینه در جلسه امروز نشان داد رعایت پروتکل ها مورد توجه است اما آنطور که مطلوب ماست، رعایت نمی گردد. بی شک اجرای شیوه نامه ها در تمام زمینه ها باید در دستور کار شهروندان قرار بگیرد. بدین سان رعایت فاصله فیزیکی، استفاده از ماسک و عدم شکل گیری تجمعات باید در دستور کار همه آحاد جامعه قرار گیرد. بی شک شروع سرما می تواند بعنوان نکته ای قابل توجه زمینه رعایت بیشتر پروتکل ها را فراهم آورد تا سیر نزولی آمارها قطع نشود.
1400/08/11
09:08:19
5.0 / 5
636
تگهای خبر: انتظامی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
بیمه خانه Bime khane