کاهش زمان استعلامات صنفی از نیروی انتظامی

کاهش زمان استعلامات صنفی از نیروی انتظامی

به گزارش بیمه خانه رئیس اتاق اصناف ایران در دیدار با رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی ناجا از کاهش زمان استعلامات اصناف از اماکن با راه اندازی سامانه ای در این خصوص اطلاع داد.به گزارش بیمه خانه به نقل از اتاق اصناف ایران، رئیس و هیئت رئیسه اتاق اصناف ایران به مناسبت بزرگداشت هفته نیروی انتظامی با سرهنگ علی نوروزی، رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی نیروی انتظامی و معاونان این نهاد ملاقات و گفتگو کردند.
رئیس اتاق اصناف ایران در این دیدار ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: همکاری اصناف و پلیس اماکن سابقه ای درخشان دارد و این تعامل و همکاری در روزهایی که کشور درگیر بحران بیماری کرونا بود گسترده تر شد و شکل تازه ای به خود گرفت. پلیس اماکن همان گونه که انتظار می رفت با ورود به مبحث حفاظت از سلامت جامعه در کنار اصناف قرار گرفت.
سعید ممبینی اضافه کرد: در بازرسی های انجام شده از واحدهای صنفی، برخورد پلیس اماکن با صنوفی که پروتکلهای بهداشتی را رعایت نمی کردند توأم با حفظ عزت و احترام برای آنان بوده و این مورد علاوه بر تهران در تمامی کشور مصداق دارد.
وی همینطور ضمن اشاره به شعار «پلیس هوشمند، امنیت پایدار» که بعنوان شعار هفته نیروی انتظامی در نظر گرفته شده است، خاطرنشان کرد: کاهش زمان استعلامات صنفی با راه اندازی سامانه ای بدین منظور، یکی از اقدامات مثبتی است که با همکاری سازمان ها و نهادهای مختلف همچون پلیس اماکن محقق شده است.
ممبینی همینطور به نقش متقابل اصناف در تأمین امنیت جامعه اشاره نمود و اضافه کرد: هر کجا که چراغ مغازه ای روشن باشد مردم احساس امنیت بیشتری دارند. علاوه بر این، اصناف همواره در تعامل با پلیس در برقراری امنیت اقتصادی و اجتماعی از هیچ تلاشی فروگذار نکرده است و پیوند اصناف و نیروی انتظامی محکم و استوار است.
رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی نیروی انتظامی هم در این دیدار ضمن تقدیر از رئیس و هیأت رئیسه اتاق اصناف ایران به باعث این دیدار اظهار داشت: همکاری و تعامل اصناف و نیروی انتظامی چشمگیرتر از گذشته است.
سرهنگ علی نوروزی اضافه کرد: پلیس اماکن همواره تلاش دارد تا نگاه سلبی به هیچ قشر و گروهی نداشته باشد و در مورد اصناف هم همینطور است. اصناف و بازاریان برای تأمین معاش خود و خدمت به مردم زحمت می کشند و ما باید مسیر فعالیت را برای آنان هموار نماییم. در واقع اصناف همواره در کنار پلیس بوده اند و این همراهی دو سویه است.
وی در مورد شعار «پلیس هوشمند و امنیت پایدار» بیان نمود: کوشیده ایم که به این شعار، جامه عمل بپوشانیم؛ کاهش زمان استعلامات از برنامه های پلیس است و امیدواریم مجموعه اقدامات الکترونیک ما بزودی تجلی بیشتری در اصناف یابد تا دغدغه دولت در خصوص رفع موانع کسب و کار را مرتفع سازیم.

1400/07/20
10:55:53
5.0 / 5
857
تگهای خبر: انتظامی , بازار , پلیس , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
بیمه خانه Bime khane