سردار اشتری با وزیر اطلاعات دیدار نمود

سردار اشتری با وزیر اطلاعات دیدار نمود

به گزارش بیمه خانه فرمانده نیروی انتظامی و چند تن از معاونین آن نیرو، با وزیر اطلاعات و رئیس شورای هماهنگی اطلاعات دیدار کردند.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی و چند تن از معاونین آن نیرو، با حجت الاسلام خطیب وزیر اطلاعات و رئیس شورای هماهنگی اطلاعات ملاقات و گفتگو کردند.
سردار اشتری در این دیدار، ضمن تبریک انتصاب حجت الاسلام خطیب بعنوان وزیر اطلاعات، آمادگی نیروی انتظامی برای افزایش سطح تعامل و همکاری ها در جهت تأمین امنیت کشور را اظهار داشت. وی اظهار داشت: تعامل مناسبی بین جامعه ی اطلاعاتی برقرار بوده که باید سطح آن عمق بیش تر یابد.
وزیر اطلاعات ضمن تشکر از خدمات فرمانده و کارکنان نیروی انتظامی، حضور گسترده و فعال ناجا در تأمین امنیت کشور را ستودنی معرفی و از تلاش شبانه روزی نیروهای خدوم این نیرو تشکر کردند.
وی ضمن اشاره به رهنمود مقام معظم رهبری در خصوص محور بودن وزارت اطلاعات در میان دستگاههای اطلاعاتی و لزوم همکاری این وزارت با سایر دستگاههای عضو، تاکید کرد: در دولت حجت الاسلام رئیسی تلاش خواهیم کرد تا سطح همکاریهای با اعضای جامعه ی اطلاعاتی در تراز انتظارات مقام معظم رهبر برسد.


منبع:

1400/06/14
21:46:15
5.0 / 5
885
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
بیمه خانه Bime khane