فرمانده ناجا:

نیروی انتظامی خدمات الکترونیکی را سرعت می بخشد

نیروی انتظامی خدمات الکترونیکی را سرعت می بخشد

به گزارش بیمه خانه فرمانده نیروی انتظامی اظهار داشت: مجموعه نیروی انتظامی در حوزه های مختلف خدمات الکترونیکی خویش را برای جلب رضایت مردم بالا می برد.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، به نقل از سایت نیروی انتظامی استان اردبیل، سردار حسین اشتری عصر چهارشنبه در مسافرت به اردبیل و جلسه بازرسی و نظارت نیروی انتظامی استان اردبیل اظهار نمود: رویکرد نیروی انتظامی در شرایط کنونی به ارتقا خدمات کیفی تر با سرعت بیشتر برای جلب رضایت مردم است که در این حوزه عمده فعالیت ها و عرضه خدمات در بستر الکترونیکی انجام می شود.
وی خاطرنشان کرد: ما معتقدیم پلیس هوشمند باید در انجام مأموریت خود با اشراف اطلاعاتی زمینه کاهش جرایم را فراهم نموده و امنیت و سلامت روحی، روانی مردم را ارتقا دهد.
فرمانده نیروی انتظامی عملکرد یگان های مختلف نیروی انتظامی، مرزبانی و مجموعه های فعال در این عرصه را در استان اردبیل عملکردی موفق همراه با جلب اعتماد مردم توصیف کرد و اظهار داشت: استان اردبیل جز سه استان امن کشور است که اساسا در حفظ و پایداری و ارتقا این شرایط همه باید پای کار بیایند.
اشتری لزوم تداوم طرح های پیشگیرانه در حوزه شناسایی، مقابله با جرایم و برخورد قاطع با مجرمان را خاطرنشان کرد و اضافه کرد: مقابله با احتکار و همینطور ساماندهی فضای مجازی با هدف کاهش صدمه ها در این عرصه و برخورد با افراد و گروه هایی که فعالیت آنها منجر به تشویش اذهان عمومی می شود، همچون موفقیت های نیروی انتظامی در استان اردبیل است.
وی همینطور در بازدید از یکی از کلانتری های اردبیل هم تصریح کرد: تمام تلاش ما بر این است تا بستر الکترونیکی و عرضه خدمات هوشمند در مجموعه انتظامی با راه اندازی سامانه های مدرن به وجود آید تا مردم در سریع ترین زمان، کیفی ترین خدمات را دریافت نمایند.
سردار اشتری در بخش دیگری از سخنان خود افزود: از زمان انتشار کرونا تلاش کردیم در همه استان ها این سامانه ها را فعال نماییم تا مراجعات حضوری مردم کاهش و خدمات الکترونیکی و اینترنتی توسعه پیدا کند.
فرمانده نیروی انتظامی امنیت مرزهای کشورمان را هم در شرایط کنونی مطلوب ارزیابی کرد و افزود: یکی از استانهای امن در حوزه مرزی، استان اردبیل است که به رغم درگیری سال قبل بین کشور آذربایجان و ارمنستان مرزهای این منطقه از آرامش و امنیت خاص بهره مند بوده است.


منبع:

1400/06/13
23:06:47
5.0 / 5
1077
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
بیمه خانه Bime khane