مدیرعامل شركت شهرسالم در گفت وگو با شهر تشریح كرد

ماجرای واگذاری کپسول های اکسیژن شهرداری به افرادی غیر از کارمندان شهرداری تهران

ماجرای واگذاری کپسول های اکسیژن شهرداری به افرادی غیر از کارمندان شهرداری تهران

به گزارش بیمه خانه مدیرعامل شرکت شهرسالم اظهار داشت: امکان دارد فردی کارمند شهرداری تهران باشد اما بیمه شهرداری نباشد. افراد از این موارد امانی هم می توانند از کپسول های اکسیژن بهره مند شوند.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، حمید چوبینه درباره گفته یکی از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در خصوص این که کپسول های اکسیژن شهرداری دراختیار غیر از کارمندان شهرداری تهران قرار گرفته، توضیح داد: اگر اعضای شورای اسلامی شهر تهران گزارشی از تخلف یا همین مواردی که در صحن اعلام نمودند در دست دارند برای شرکت شهر سالم ارسال نمایند. بلافاصله بعد از دریافت، گزارش ها بررسی خواهد شد.
وی با تاکید براینکه شرکت شهر سالم در عرضه خدمات پزشکی اینچنینی طبق ضوابط و مقررات کمیسیون های مربوطه عمل می کند، افزود: بعضاً خانواده شهرداری تهران، کپسول های اکسیژن سازی را که دریافت می کنند تا انتهای دوره درمان در اختیار دارند. اگر دستگاهی تحویل داده نشده به این دلیل است که افراد هنوز دوره درمان را به پایان نرسانده اند.
چوبینه در ادامه اظهار داشت: اگر گفته می شود که به افرادی غیر از کارمندان شهرداری تهران داده شده، مواردی بوده که از سمت دفتر شهردار و سازمان های مختلف اعلام شده است تا به صورت امانی در مدت کوتاهی دراختیارشان قرار گیرد.
به قول مدیرعامل شرکت شهر سالم؛ امکان دارد فردی کارمند شهرداری تهران باشد اما بیمه شهرداری نباشد. افراد از این موارد امانی هم می توانند بهره مند شوند.
وی مثال زد: جانبازی وجود دارد که در شرایط خاص و بحرانی قرار گرفته و از راه دفاتر مدیران و مسؤلان (حتی اعضای شورا) بابت مساعدت، معرفی شوند؛ البته این موارد گاهی به صورت یک الی دو مورد پیش میاید.
چوبینه در پاسخ به این پرسش که چه مدت دستگاه ها دراختیار بیماران قرار می گیرد، اظهار داشت: دستگاههای کپسول اکسیژن تا انتهای دوره درمان و نقاهت دراختیار بیماران قرار می گیرد و این زمان از یک تا سه هفته متغیر است.
ایشان در ادامه اظهار داشت: معمولا به صورت اورژانسی ۱۰ تا ۱۵ دستگاه به صورت آماده باش، همیشه وجود دارد. زمانی که این دستگاه ها تحویل داده می شود در موعدهای مختلف بازپس گیری خواهد شد و اگر باردیگر موردی پیش بیاید به همکاران داده خواهد شد. در طول سال شاید لازم باشد که ۱۰۰ دستگاه کپسول اکسیژن هم به بیماران شهرداری داده شود؛ این یک اتفاق معمول و طبیعی است.
طبق گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهر، به قول مدیرعامل شرکت شهرسالم؛ اگر کپسولی هنوز برگشت داده نشده به این مفهوم است که در دست بیمار قرار دارد و درحال استفاده از کپسول اکسیژن است. اگر گفته می شود که هفت دستگاه هنوز بازگردانده نشده به این مفهوم است که هنوز در اختیار بیماران کرونایی قرار دارد.
منبع:

1400/06/08
09:59:42
5.0 / 5
2262
تگهای خبر: بیمه , خدمات , سازمان , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane