عضو شورای اسلامی شهر تهران تاكید كرد

تسریع در ساخت اتاق مادر و کودک در مراکز تفریحی و راه اندازی مراکز مداخله در محدوده خلاز

تسریع در ساخت اتاق مادر و کودک در مراکز تفریحی و راه اندازی مراکز مداخله در محدوده خلاز

عضو شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: موفقیت انجام هر طرحی پیشبینی پیوست های اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی می باشد و در همین راستا بر بهبود خدمات خانواده محور در مراکز تفریحی و ورزشی، ایجاد اتاق مادر و کودک در مراکز تفریحی و سراهای محلات، راه اندازی مراکز مداخله در محدوده خلازیر و توسعه زمینهای خاکی و چمن در منطقه ۱۹ تاکید می شود.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، زهرا شمس احسان، در اولین بازدید میدانی خود در منطقه ۱۹ شهرداری تهران حضور یافت و ضمن بازدید از سطح منطقه و حضور در مراکز اجتماعی و فرهنگی با شهروندان و مسؤلان و کارکنان منطقه به گفتگو پرداخت.
زهرا شمس احسان، عضو شورای اسلامی شهر تهران با همراهی شهردار منطقه ۱۹ و معاونان این منطقه، بعد از تجدید پیمان با آرمان های انقلاب و شهدای انقلاب در مقبره شهدای گمنام بوستان ۲۲ بهمن از پروژه راه اندازی بوستان ایرانیان، مراکز مهارت آموزی و توانمندسازی کوثر و اقدامات مناسب سازی سرای محله خانی آباد جنوبی برای افراد کم توان و معلولین بازدید کرد.
وی با حضور در بوستان ولایت و بازدید از مرکز واکسیناسیون خودرویی در این بوستان از مدافعان سلامت قدردانی کرد.
عضو شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر کوشش برای تحقق شعار سال جاری و تحقق منویات مقام معظم رهبری درمورد تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها، اظهار داشت: توجه به مبحث معیشت اقتصادی خانواده های کم بضاعت، توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار با افزایش مراکز مهارت آموزی کوثر، ایجاد بازارچه و غرفه های دائمی و بهبود کارکرد خدمات مراکز فرهنگی، اجتماعی و تفریحی منطقه برای خانواده ها از موضوع هایی است که باید اهتمام جدی نسبت به آنها داشت.
شمس احسان توجه به اثربخشی برنامه ها و پروژه های اجتماعی شهرداری را یاد شده قرار داد و خاطرنشان کرد: مبحث تهیه پیوست های اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی قبل، حین و پس از اجرای طرح ها موضوعی است که به هیچ وجه نباید از آن غفلت نمود چونکه موفقیت اجرای یک طرح تنها با در نظر داشتن تمام جوانب آن محقق خواهد شد.
بنا براعلام دفتر این عضو شورای شهر تهران، عضو شورای اسلامی شهر تهران، تصریح کرد: در منطقه ۱۹ که به لحاظ دارا بودن حریم، تداخل حریم شهری و روستایی و مهاجرت پذیری، رعایت این مساله نمود بیشتری خواهد داشت، لازمه آن تهیه سند توسعه منطقه و محلات متناسب با نیاز شهروندان و با رویکرد جهادی است.
وی ایجاد اتاق مادر و کودک در مراکز تفریحی و سراهای محلات منطقه، راه اندازی مراکز مداخله در محدوده خلازیر، از سرگیری فعالیت زمین چمن روباز ورزشگاه باکری و بهره برداری مناسب از زمینهای تنیس خاکی و زمین چمن در منطقه ۱۹ را مورد تاکید و خواهان پیگیری سریع تر موضوعات فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهروندان توسط شهردار و مدیران منطقه شد.1400/05/21
11:58:18
5.0 / 5
796
تگهای خبر: بازار , خدمات , خودرو , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
بیمه خانه Bime khane