در گزارش بیمه خانه اعلام شد؛

دستگیری لیدرها و عوامل حوادث الیگودرز

دستگیری لیدرها و عوامل حوادث الیگودرز

بیمه خانه: معاون اجتماعی فرمانده انتظامی لرستان از دستگیری لیدرها و عوامل حوادث دیشب الیگودرز آگاهی داد و به تشریح سناریوسازی و راه بندان عوامل این ناآرامی ها با اسلحه ساچمه زنی پرداخت.سرهنگ علی گلالی در گفتگو با خبرنگار مهر پیرامون حوادث شب گذشته شهرستان الیگودرز گفت: شب گذشته ابتدا برخی از افراد مبادرت به راه بندان جاده کمربندی الیگودرز کرده و سپس به سمت خودرو های عبوری سنگ پرانی و در عبور و مرور مردم ایجاد مشکل می کنند.
وی با اعلان اینکه به دنبال این اتفاقات فرمانده انتظامی شهرستان ورود می کند، اشاره کرد: افراد مذکور با سناریوی از قبل طراحی شده مبادرت به تیراندازی به سمت مأموران انتظامی و مردم می کنند.
یک کشته و ۷ مجروح
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی لرستان با تاکید بر این که سلاح افراد مسلح در این حادثه «ساچمه زن» بوده است، اضافه کرد: به دنبال این حوادث ۷ نفر مجروح شده اند و یک نفر هم کشته شده است.
سرهنگ گلالی با اشاره به این که برخی از عاملان این ناآرامی ها را دستگیر کرده ایم، اشاره کرد: لیدرها و عاملان این حادثه دستگیر شده است.
سناریو از قبل برنامه ریزی شده بود
وی با اعلان اینکه قطع به یقین طراحی این سناریو از قبل بوده و برنامه ریزی شده بوده است و در این رابطه شک نداریم، اشاره کرد: هم اکنون مشکلی در شهر الیگودرز نیست، سناریوسازی این افراد به شکلی بوده که شب باشد و از تاریکی استفاده و کشته سازی کنند.
سرهنگ گلالی در مورد هویت فرد جان باخته حادثه شب گذشته، ضمن رد تیراندازی از طرف پلیس به مردم، اظهار داشت: فرد کشته شده نیز با پلیس همراه بوده و خانواده وی نیز به این امر اذعان دارند.
شلیک به نیروهای پلیس
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی لرستان در مورد تیراندازی به نیروهای انتظامی هم اضافه کرد: برخی از نیروهای پلیس نیز به سبب سنگ پرانی افراد مجروح شده اند و همین طور یک تا دو نفر از مأموران نیز ساچمه خورده اند و شواهد حاکی از آنست که به سپرهای مأموران پلیس ساچمه های بسیاری به هدف خوردن کرده است.
سرهنگ گلالی تصریح کرد: الان آمادگی پلیس ۱۰۰ درصد است و مشکل خاصی نداریم و ان شاءالله دیگر مشکلی در شهر الیگودرز پیش نخواهد آمد.


منبع:

1400/05/03
23:12:07
5.0 / 5
994
تگهای خبر: انتظامی , پلیس , خودرو , طراحی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane