فرمانده انتظامی استان سمنان:

كشف جام نقره ای یك هزارساله در سمنان

كشف جام نقره ای یك هزارساله در سمنان

به گزارش بیمه خانه فرمانده انتظامی استان سمنان از کشف جام نقره ای یک هزارساله در یک خانه مسکونی شهر سمنان آگاهی داد و اظهار داشت: با هوشیاری مأموران، این متخلف دستگیر شد.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، سردار عبدالله حسنی ظهر شنبه در گفتگو با خبرنگاران به میزبانی فرماندهی انتظامی سمنان ضمن بیان این که با هوشیاری مأموران جام نقره ای یک هزارساله در یک واحد مسکونی شهر سمنان کشف شده است، اظهار داشت: ماجرا ازاین قرار بود که موضوع خریدوفروش اموال عتیقه در شهر سمنان توسط فرد سابقه دار به نیروی انتظامی اطلاع داده شد.
وی ضمن بیان این که اشراف اطلاعاتی پلیس، بررسی نامحسوس توسط پلیس کلانتری ۱۱ سمنان و هماهنگی های لازم مانع رسیدن سودجویان به اهداف شومشان شده است، اضافه کرد: بعد از اطمینان از صحت ماجرا با هماهنگی میراث فرهنگی اقدامات لازم برای دستگیری این فرد به انجام رسید.
فرمانده انتظامی استان سمنان بابیان این که پس از ورود به منزل جام نقره ای مورد شناسایی قرار گرفت، اظهار داشت: این شیء باارزش که بطور ماهرانه ای جاسازی شده بود طبق نظر کارشناسان امر دو میلیاردریال ارزش داشته است.
حسنی بابیان این که پرونده این فرد متخلف تشکیل شده است، اشاره کرد: درنهایت این فرد متخلف همراه اشیای مکشوفه برای سیر مراحل قانونی به کلانتری محل انتقال یافت.


منبع:

1400/04/26
21:29:20
5.0 / 5
979
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane