رئیس كل سازمان امور مالیاتی:

ناجا اطلاعات كامل خودرو های لوكس را به سازمان امور مالیاتی داد

ناجا اطلاعات كامل خودرو های لوكس را به سازمان امور مالیاتی داد

بیمه خانه: رییس کل سازمان امور مالیاتی اظهار داشت: اطلاعات کامل خودرو های لوکس را نیروی انتظامی در اختیار سازمان امور مالیاتی قرار داده است و این سازمان با علم، می تواند درباره مالیات آن هاتصمیم گیری کند.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، امیدعلی پارسا در یک گفت وگوی تلویزیونی گفت: سال قبل ۴۷ دستگاه اجرائی اطلاعات می دادند و امروز بیش از ۹۰ دستگاه به سازمان مالیاتی دیتا می دهند.
رئیس کل سازمان امور مالیاتی اضافه کرد: دستگاهی نداریم که اطلاعات ندهند جریان دیتا برقرار است بااینکه کیفیت لازم را برخوردار نیست. تمام دستگاه های اجرائی، اطلاعات و دیتاهای مورد نیاز را بهتر از گذشته در اختیار سازمان امور مالیاتی قرار دادند و این کار سبب شد تا گام نهایی طرح جامع مالیاتی به اجرا در آمد.
معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی افزود: اطلاعات کامل خودرو های لوکس یعنی خودروهایی که ارزش روز آنها بیش از یک میلیارد تومان باشد یا بصورت تجمیعی خودرو های یک فرد یا افراد تحت تکفلش بیش از یک میلیارد تومان باشد را نیروی انتظامی در اختیار سازمان امور مالیاتی قرار داده است و این سازمان به آسانی با علم و اطلاع، می تواند درباره مالیات آنها تصمیم گیری کنند.

1400/04/19
11:33:59
5.0 / 5
1028
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
بیمه خانه Bime khane