سردار رحیمی در جمع خبرنگاران مطرح كرد؛

آماده باش تیم های عملیاتی در ساعات خاموشی شب

آماده باش تیم های عملیاتی در ساعات خاموشی شب

بیمه خانه: رییس پلیس پیشگیری پایتخت اظهار داشت: در ساعات خاموشی خصوصاً در شب تیم های عملیاتی ما بصورت آماده باش در مراکز مختلف حضور دارند.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، سردار حسین رحیمی، رییس پلیس پیشگیری پایتخت در حاشیه بازدید از طرح رعد پلیس پیشگیری و طرح کاشف پلیس آگاهی اظهار داشت: در بحث ترافیک که این روزها ساعت طولانی گرفتار مشکل هستیم اجازه نداده ایم مشکلی ایجاد شود که مردم مشکل ماندن در ترافیک را نداشته باشند.
رئیس پلیس پایتخت اضافه کرد: در ساعات و نقاطی که برق رفته است همکاران ما بصورت دستی در معابر عمل می کنند.
وی اظهار نمود: تیم های عملیاتی و ضربتی خصوصاً در شب ها افزایش داشته اند تا فضا برای مجرمان ایجاد نشود و مردم نگران مسائل امنیت نباشند.
رحیمی عنوان کرد: ما هم اگر بدانیم و خاموشی ها بر طبق برنامه باشد نیروها را در مراکز بیشتر می نماییم.
وی درباب اجرای دستورالعمل های ستاد مبارزه با کرونا در اصناف و بازار بیان کرد: در یکی، دو روز اول برای پروتکل ها و تعطیلی اصناف مشکل داشتیم اما خوشبختانه تعداد این اماکن کمتر شده است و دستور دادیم که دستورالعمل با جدیت بیشتری اجرا شود.
رحیمی در پاسخ به این که رانندگان و بعضاً فروشندگان فروشگاه های اینترنتی برخورد مناسبی ندارند اشاره کرد: به تاکسی ها و فروشگاه های اینترنتی تذکر جدی می دهم و فروشگاه ها باید بدانند افرادی را که جذب می کنند تا خدمات عمومی عرضه کنند مورد تائید پلیس اماکن باشند.
وی در آخر اشاره کرد: درباب قطعی برق تجمعی تا به این لحظه نداشته ایم و در ۶۰ نقطه که احتمال تجمع داشتیم وارد عمل شدیم و همین طور در برخورد با رمز رمزارزها همکاری خوبی با شرکت برق داشته ایم.


منبع:

1400/04/16
12:59:18
5.0 / 5
970
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
بیمه خانه Bime khane