آتش سوزی چهارراه سیروس راهبندان كرد

آتش سوزی چهارراه سیروس راهبندان كرد

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فاتب از وقوع یک فقره آتش سوزی انباری در خیابان مصطفی خمینی، پس از چهارراه سیروس جنب سرای ابریشم آگاهی داد.


به گزارش بیمه خانه به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب، سرهنگ علی همه خانی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فاتب ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: در ساعت ۱۲: ۲۰ ظهر امروز وقوع حریق انباری در محدوده خیابان مصطفی خمینی، پس از چهارراه سیروس جنب سرای ابریشم به عوامل منطقه ۱۲ پلیس راهور تهران بزرگ اعلام می گردد. این مقام انتظامی اظهار داشت: بلافاصله بعد از دریافت این خبر تیمی از کارکنان منطقه ۱۲ پلیس راهور فاتب در موقعیت حادثه حاضر گردیدند و اقدامات خودرا جهت تسهیل عبور و مرور و روان شدن ترافیک محدوده که بر اثر این حادثه و ایستادن و نگاه کردن خودرو های عبوری و مردم در محل حاصل شده بود انجام دادند. وی درباب محدودیت های به وجود آمده اظهار داشت: باتوجه به گستردگی آتش سوزی و زمان بردن اطفاء حریق، محدودیت هایی در مقاطع خیابان جمهوری، مصطفی خمینی، سرچشمه اعمال گردیده است که این محدودیت ها از چهارراه استامبول به سمت جنوب، مصطفی خمینی از مسیر شمال به جنوب از سرچشمه و چهارراه فخر آباد بصورت مقطعی درحال اجرا می باشند. سرهنگ همه خانی افزود: عوامل آتش نشانی آتش بموقع در محل حاضر هستند و مشغول اطفاء حریق گردیده و افرادی که حوالی انبار بودند را از موقعیت خارج کردند.
وی از شهروندان و رانندگانی که در این محدوده درحال تردد هستند خواست با دیدن این حریق و آتش سوزی به تماشا نایستند و اجازه دهند پلیس، عوامل امدادی و اورژانس بموقع در محل حاضر گردند و مشغول اقدامات خود گردند.

1400/04/04
14:02:40
5.0 / 5
1114
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لینک دوستان بیمه خانه
بیمه خانه Bime khane