جانشین فرمانده انتظامی استان مركزی خبر داد؛

دستگیری ۱۰۲ سارق و قاچاقچی موادمخدر و كالا در استان مركزی

دستگیری ۱۰۲ سارق و قاچاقچی موادمخدر و كالا در استان مركزی

به گزارش بیمه خانه جانشین فرمانده انتظامی استان مرکزی از دستگیری ۱۰۲ نفر سارق، خرده فروش مواد مخدر و قاچاقچی کالا در عملیات های روز گذشته پلیس استان اطلاع داد.به گزارش بیمه خانه به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس، یوسف سپهوند اظهار داشت: همچون اولویت های پلیس در بسترسازی امنیت پایدار، جلوگیری از سرقت و برخورد با سارقان در سطح جامعه است.
وی ضمن اشاره به رشد روزافزون تماسهای تقدیر شهروندان از عملکرد مأموران پلیس با سامانه ۱۹۷ تصریح کرد: پلیس طبق نظرسنجی ها و ارزیابی های صورت گرفته، همواره یکی از دستگاههای برتر از نظر کسب رضایتمندی مردمی بوده است.
جانشین فرمانده انتظامی استان مرکزی ضمن اشاره به گوشه ای از اقدامات پلیس استان بیان نمود: در عملیات های روز گذشته، پلیس استان، ۶ قاچاقچی کالا قاچاق شناسایی، دستگیر و از آنان ۳ میلیارد و ۷۸۵ میلیون ریال انواع کالای قاچاق کشف شد.
سپهوند ضمن اشاره به مبارزه قاطعانه پلیس با سارقان خاطرنشان کرد: در این روز ۳۴ سارق هم شناسایی و دستگیر و در اعترافاتشان ۶۲ فقره انواع سرقت از آنها کشف شد.
وی با تاکید بر اهمیت مبارزه هدفمند پلیس با گسترش مواد مخدر در جامعه خاطرنشان کرد: در عملیات های روز گذشته پلیس ۴۳ نفر در ارتباط با جرایم مختلف مواد مخدر شناسایی، دستگیر و یک کیلو و ۳۰۰ گرم تریاک هم در بازرسی از آنان کشف شد.
جانشین فرمانده انتظامی استان مرکزی در انتها پیشگیری و آموزش همگانی را از مهم ترین و کاربردی ترین مؤلفه ها در کاهش صدمه های اجتماعی در جامعه بر شمرد اضافه کرد: به لطف پروردگار متعال و با همکاری صمیمانه مسؤلان و مردم، شرایط امنیتی و تراز احساس امنیت در استان ولایتمدار مرکزی بسیار مطلوب و از وضعیت خوبی برخوردار می باشد که بی تردید، نقش تعامل هدفمند مردم و مسؤلان در تحقق این شاخصهای امنیتی و کسب این توفیقات بسیار مؤثر بوده است.

1400/03/10
17:43:58
5.0 / 5
1029
تگهای خبر: آموزش , انتظامی , پلیس , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
بیمه خانه Bime khane