حجت الاسلام فراتی:

اشتباهات مجریان طرح ناظر به حداقل برسد

اشتباهات مجریان طرح ناظر به حداقل برسد

به گزارش بیمه خانه رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح تهران اظهار داشت: اشتباهات مجریان طرح ناظر با ارائه آموزش های کاربردی می بایست به حداقل برسد و حرمت خانواده ها نیز بیش از گذشته حفظ شود.


به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، نشست هم اندیشی مسئولان سازمان قضائی نیروهای مسلح استان تهران با رؤسای پلیس های تخصصی تهران بزرگ اجرا شد. در این جلسه که سیداحمد حسینی نسب و ابراهیم حاتمی دو تن از معاونان دادسرای نظامی تهران همین طور رؤسای پلیس اطلاعات و امنیت عمومی، امنیت اخلاقی، فتا، اماکن و گذرنامه تهران بزرگ حضور داشتند، حجت الاسلام والمسلمین فراتی رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح استان تهران حفظ حریم خصوصی و رعایت کرامت انسانی شهروندان را مهم توصیف کرد و اظهار داشت: پرهیز از سوءاستفاده شغلی و اعمال سلیقه در برخورد با اصناف و پلمب اماکن تجاری از مصادیق رعایت حقوق مردم در این شرایط اقتصادیست.

وی خواهان نظارت دقیق بر اجرای طرح ناظر شد و اضافه کرد: اشتباهات مجریان این طرح با ارائه آموزش های کاربردی می بایست به حداقل برسد و حرمت خانواده ها نیز بیش از گذشته حفظ شود.

حجت الاسلام والمسلمین فراتی بر تقویت بنیه اعتقادی و دینی کارکنان ناجا که در مبارزه و برخورد با لطمه های اجتماعی نقش دارند، تاکید کرد.

رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح استان تهران همین طور اقتدار پلیس را در رعایت قانون دانست و با استقبال از طرح های نیروی انتظامی در برخورد با اراذل و اوباش بر کنترل، مهار و شناسنامه دار شدن این افراد تاکید کرد.

این مقام قضائی هماهنگی پلیس امنیت عمومی با سایر نهادهای اطلاعاتی را بمنظور هم پوشانی و هم افزایی و جلوگیری از اقدامات موازی در مسائل امنیتی مهم برشمرد و اشاره کرد: ساماندهی شهروندان خارجی و کنترل و نظارت بر مترددین بدون مجوز برای پیش گیری از جرایم امنیتی لازم است.

فراتی، افزایش نظارت بر فضای مجازی بمنظور شناسایی شبکه ها و گروه های بی نظمی گر در نظام اقتصادی را خواهان شد و اضافه کرد: راه های کلاهبرداری و سوءاستفاده افراد فرصت طلب همین طور کسانی که در مقام تضعیف امنیت کشور و تشویش اذهان مردم هستند را باید مسدود ساخت.

در ابتدای این جلسه، سردار علی ذوالقدر رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ گزارشی از ماموریت های این مجموعه و مستنداتی از عملکرد پلیس در مبارزه با اراذل و اوباش ارائه کرد.

سپس دیگر رؤسای پلیس های تخصصی تهران بزرگ گزارشی از حوزه کاری خود و دغدغه های موجود در رابطه با مراجع قضائی را مطرح نمودند.


منبع:

1400/03/03
10:12:57
5.0 / 5
984
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
بیمه خانه Bime khane