تایید صلاحیت ۵ عضو دیگر شورای شهر پنجم

تایید صلاحیت ۵ عضو دیگر شورای شهر پنجم

به گزارش بیمه خانه سخنگوی شورای شهر تهران از تایید صلاحیت ۵ عضو دیگر شورای شهر پنجم جهت شرکت در انتخابات شورای ششم اطلاع داد.


علی اعطا در گفت و گو با ایسنا با بیان اینکه از اعضای فعلی شورای شهر پنجم ۱۲ نفر بعنوان کاندیدای شرکت در انتخابات شورای ششم، ثبت نام کرده بودند، اظهار داشت: صلاحیت همگی این افراد در هیات اجرایی تایید شد، اما در هیات نظارت شهرستان تهران که متشکل از چند نماینده مجلس است تنها صلاحیت دو عضو یعنی محمد علیخانی و مجید فراهانی تایید شد و ۱۰ نفر باقیمانده رد صلاحیت شدند.
وی با بیان اینکه بنا بر این شد همگی به هیات نظارت استان تهران بابت رد صلاحیت ها اعتراض نماییم اظهار داشت: پیگیری های مستمر توسط رئیس شورا در مورد چرایی رد صلاحیت ها و همینطور حل و فصل مسائل سبب شد که روز گذشته صلاحیت ۵ نفر دیگر هم از راه پیامک به آنها اعلام گردد.
وی با بیان اینکه علیرغم اینکه از این ۱۰ نفر ۵ نفر تایید صلاحیت شدند که این مسئله به رقابتی شدن فضای انتخابات کمک می نماید، اضافه کرد: البته ۵ نفر باقی مانده همگی از افراد پاکدست و دغدغه مند شهر هستند که هنوز صلاحیتشان مورد تایید قرار نگرفته و اعتراضاتشان و همینطور پیگیری های اعضای شورا مثمر ثمر واقع نشد.
سخنگوی شورای شهر اضافه کرد: هیات رییسه به این ۵ عضو سفارش کردیم که باردیگر اعتراض کنند تا بتوانند رد صلاحیتشان را از راه هیات مرکزی نظارت دنبال نماییم، اما بعضی از این افراد که نامشان را نمی برم موافق این سفارش نبودند و به علت دلخوری از این رویکرد اعلام نمودند که اعتراض مجدد نخواهند داشت.
اعطا با بیان اینکه تلاش می نماییم تا اعتراض این افراد رد صلاحیت شده را از راه هیات مرکزی نظارت پیگیری نماییم، اظهار داشت: افراد رد صلاحیت شده عبارتند از زهرا نژاد بهرام، زهرا صدراعظم نوری، حجت نظری، محمد جواد حق شناس و محمود میر لوحی و پیامک تایید صلاحیت هم برای بنده (اعطا) محمد سالاری، آرش میلانی، افشین حبیب زاده و الهام فخاری هم ارسال شده است.1400/02/26
19:26:23
5.0 / 5
1241
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane