استفاده بدون مجوز دستگاه های دولتی از ماینر ممنوع

استفاده بدون مجوز دستگاه های دولتی از ماینر ممنوع

استاندار تهران اظهار داشت: با مدیران دستگاه های دولتی که بدون مجوز از دستگاه های استخراج رمزارزها استفاده می نمایند برخورد جدی خواهد شد.


انوشیروان محسنی بندپی در گفتگو با ایسنا، درباره استفاده از دستگاه های استخراج رمز ارزها در شهرداری ها و دستگاه های دولتی اظهار داشت: این دستگاهها برق زیادی مصرف می کنند و امروز در شرایطی قرار داریم که باید الگوی بهینه مصرف را در دستور کار قرار دهیم پس هر دستگاه دولتی و هرجایی که مجوز لازم را جهت استفاده از ماینرها(دستگاه های استخراج رمز ارزها) را نداشته باشد بمحض ارسال گزارش اقدام خواهیم کرد.
وی اشاره کرد: با مدیران دستگاه دولتی که از این دستگاهها استفاده می نماید برخورد جدی صورت خواهد گرفت اما تا حالا دراین زمینه گزارشی نداشته ایم.
حناچی، شهردار تهران نیز در پاسخ به سوال ایسنا درباب استفاده از ماینرها و استخراج رمزارزها در مجموعه شهرداری تهران اظهار داشته بود: هر کجا برق فراوان وجود داشته باشد و فضا فراهم گردد استفاده از ماینرها ممکنست صورت گیرد از شروع دوره گزارش هایی در این خصوص داشتیم که با آنها برخورد کردیم. اساسا کار شهرداری تهران تولید رمزارز نیست پس هرگاه گزارشی در این خصوص داشته باشیم برخورد می نماییم و دستگاه های نظارتی نیز در این خصوص وارد عمل خواهند شد.

پاداش 10 میلیونی برای عاملان کشف ماینرها
به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، سخنگوی صنعت برق نیز قبل تر با هشدار به مراکز استخراج رمز ارز که از برق غیرقانونی برای این کار استفاده می نمایند، اعلام نموده بود: اینطور مراکز بدون مجوز در صورت شناسایی، به مراجع قضایی معرفی و به پرداخت جریمه محکوم خواهند شد و در عین حال عاملان شناسایی مراکز بدون مجوز استخراج رمز ارزها، تا سقف ۱۰ میلیون تومان نیز مشمول دریافت پاداش خواهند بود.1400/02/25
11:03:57
5.0 / 5
1016
تگهای خبر: شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
بیمه خانه Bime khane