یك مسئول در شهرداری شیراز:

۵۰ اتوبوس به ناوگان شهری شیراز افزوده شد

۵۰ اتوبوس به ناوگان شهری شیراز افزوده شد

به گزارش بیمه خانه فارس سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شیراز از ورود ۵۰ دستگاه اتوبوس به ناوگان شهری خبرداد.


پیمان باباخانی عصر پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت در نشست مجازی با خبرنگاران، اضافه شدن 50 دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل و نقل درونشهری شیراز را با هدف تقویت و توسعه این ناوگان و در آستانه عید سعید فطر انجام شده است.
او افزود: در جهت اجرای سیاست عدالت محوری در عرضه خدمات شهری به شهروندان فهیم کلان شهر شیراز و توجه ویژه به ساختار توسعه حمل و نقل عمومی، شهرداری شیراز را پیوسته بر آن داشته از هیچ تلاشی در تحقق این باور دریغ نورزد.
سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شیراز اظهار داشت: در راه عرضه خدمات شهری به شهروندان شیراز باوجود همه دشواریهای تأمین منابع مالی و سرمایه ای، در شرایط جنگ اقتصادی دشمنان و بحران جهانی پاندمی کرونا، تعداد ۵۰ دستگاه اتوبوس با بهترین مشخصات فنی و رفاهی موجود به منظور ارتقای کیفی و کمی خدمات حمل و نقل عمومی و توسعه زیرساخت های رفاهی شهروندان به ناوگان سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شیراز اضافه گردید.
باباخانی اظهار داشت: اعتبار هزینه شده در این حوزه مبلغی بالغ بر ۲۰۰ میلیارد تومان بوده که از اعتبارات سازمان اتوبوسرانی و شهرداری شیراز تأمین شده است.
او به دغدغه سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر در ساماندهی ناوگان فرسوده حمل و نقل عمومی اشاره نمود و اضافه کرد: در تلاش هستیم با استفاده از ظرفیت ها میانگین عمر ناوگان حمل و نقل را کاهش دهیم.
سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شیراز خاطرنشان: برای رفاه حال شهروندان و برابر سالهای قبل ساعت کار همه اتوبوس های سازمان اتوبوسرانی شیراز و حومه همانند سال قبل از ساعات ۶ بامداد تا ۹ شب بوده که به علت شیوع بیماری کرونا ساعات کاری دستخوش تغییراتی شد اما بطور قطع بعد از تصویب ستاد مقابله با کرونا ساعات کاری ناوگان به حال سابق به عرضه خدمات خواهند پرداخت.1400/02/24
13:04:44
5.0 / 5
947
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane