رئیس پلیس آگاهی استان مركزی خبر داد؛

دستگیری جاعل مهرهای دولتی و شركتهای خصوصی در اراك

دستگیری جاعل مهرهای دولتی و شركتهای خصوصی در اراك

به گزارش بیمه خانه رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی از دستگیری یک جاعل حرفه ای و اعترافش به ۳۹ جعل مهرهای مختلف ادارات دولتی و دیگر شرکتهای خصوصی در اراک اطلاع داد.به گزارش بیمه خانه به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس، کامیار چهری اظهار نمود: مأموران این پلیس در تحقیقاتی از فعالیت فردی در زمینه جعل مهرهای مختلف اطلاع حاصل و به صورت نامحسوس بررسی میدانی مبحث را آغاز کردند.
وی تصریح کرد: مأموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی، سرانجام مخفیگاه این کلاهبردار حرفه ای را شناسایی و با هماهنگی قضائی او را دستگیر کردند.
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی ضمن اشاره به کشف خیلی از مهرهای جعلی از مخفیگاه جاعل مورد نظر بیان نمود: فرد دستگیر شده در بازجویی های فنی کارآگاهان پلیس با مشاهده مستندات و مدارک قانونی، چاره ای به جز بیان حقیقت نداشت و در نهایت به ۳۹ فقره جعل مهرهای ادارات مختلف دولتی و دیگر شرکت ها و بخش های خصوصی در شهرستان اراک اعتراف کرد.
چهری خاطرنشان کرد: تحقیقات کارآگاهان به منظور شناسایی و دستگیری دیگر افرادی که با این فرد جاعل در رسیدن به اهداف مجرمانه خود، همکاری و مشارکت داشته اند، همچنان ادامه داشته و با تکمیل شدن تحقیقات، نتیجه به اطلاع شهروندان خواهد رسید.
وی با تاکید بر اینکه پلیس بر مبنای قانون، با هر نوع جعل و کلاهبرداری در هر سطحی برخورد قاطع خواهد کرد، اضافه کرد: متهم دستگیر شده در این عملیات بعد از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی و با صدور قرار قانونی روانه زندان شد.


منبع:

1400/02/17
17:51:21
5.0 / 5
1306
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane