نوبخت خبر داد

بهره برداری از باقی مانده آزادراه رشت - قزوین تا بهار 1400

بهره برداری از باقی مانده آزادراه رشت - قزوین تا بهار 1400

به گزارش بیمه خانه از گیلان معاون رئیس جمهور، ضمن اشاره به روند خوب پروژه هشت کیلومتر باقی مانده آزادراه رشت - قزوین، اظهار داشت: گزارشات عرضه شده حاکی از آن دارد که می توانیم در بهار ۱۴۰۰ شاهد بهره برداری از این طرح ملی باشیم.


دکتر محمدباقر نوبخت در حاشیه بازدید از باقی مانده آزادراه رشت - قزوین در محدوده شهرستان رودبار، ضمن قدردانی از روند خوب و نتیجه بخش اجرای پروژه مذکور با زحمات شبانه روزی دست اندکاران، اظهار نمود: گزارشات عرضه شده حاکی از آن دارد که می توانیم در بهار ۱۴۰۰ شاهد بهره برداری از این طرح ملی باشیم.
وی با اشاره به اینکه مردم گیلان از معطل شدن چندین ساعته مهمانان خود در قطعه هشت کیلومتری رودبار ناراحت بودند، خاطرنشان کرد: در بعضی از مواقع این ترافیک به ۴۰ کیلومتر می رسید بنابراین کار با سرعت و دقت در حال انجام می باشد و امیدواریم در تابستان سال ۱۴۰۰ شاهد مسافرت ایرانی ها به شمال کشور با رفاه نسبی بیشتری باشیم.
معاون رئیس جمهور، پروژه آزادراه رشت قزوین را جزو اولویت های دولت و یکی از پروژه های اقتصاد مقاومتی گیلان دانست و خاطرنشان کرد: با وجود محدودیت های اعتباری، دولت پشتیبانی لازم را از این طرح انجام خواهد داد و مشکلی نداریم.
نوبخت، عمده هشت کیلومتر باقی مانده را مسیر تونلی و پلی دانست و افزود: همین شرایط روند کار را دشوار کرده است. همچین به واسطه تحریم ها با کمبود مصالح همچون سیمان و میل گرد مواجه هستیم، اما خدمتگزاران این ملت با همت خود کمبودها را به نحو شایسته جبران می کنند.
وی با اشاره به اینکه پروژه مذکور در چند فاز به اتمام خواهد رسید، خاطرنشان کرد: دولت تأمین اعتبار لازم را بر عهده گرفته و تا آخر طرح تمهیدات لازم اندیشیده خواهد شد.
منبع:

1399/11/23
22:49:42
0.0 / 5
1256
تگهای خبر: اعتبار , ترافیك , مسافر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
بیمه خانه Bime khane