رئیس پلیس راهور تهران بزرگ خبر داد

تمهیدات پلیس برای راهپیمایی ۲۲ بهمن و محدودیت های ترافیكی

تمهیدات پلیس برای راهپیمایی ۲۲ بهمن و محدودیت های ترافیكی

بیمه خانه: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تمهیدات پلیس برای راهپیمایی ۲۲ بهمن، مسیرها و ممنوعیت های تردد این روز را تشریح كرد.سردار محمدرضا مهماندار، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در گفت و گو با خبرنگار مهر، درباب محدودیت ها و ممنوعیت های ترافیكی برای روز ۲۲ بهمن ضمن تبریك به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی باشكوه انقلاب اسلامی بیان داشت: پلیس تمهیداتی برای فراهم آوردن راهپیمایی با شكوهی اندیشیده است. از ساعت ۷ بامداد تردد انواع وسایل نقلیه در راه خیابان آزادی و انقلاب ممنوع خواهد بود.
سردار مهماندار در ادامه اضافه كرد: در مسیرهای منتهی به خیابان های آزادی و انقلاب و مسیر اصلی راهپیمایی، از محدوده میدان امام حسین(ع) تا میدان آزادی ازساعت ۱۲ شب قبل پاكسازی انجام خواهد گرفت. توقف در فاصله ۱۰۰ متری حاشیه خیابان های منتهی به مسیرهای راهپیمایی، ممنوع خواهد بود، و در صورت مشاهده، خودرو های پارك شده توسط عوامل پلیس اعمال قانون و به پاركینگ انتقال داده می شوند.
وی درباب مسیرهای جایگزین برای تردد اظهار داشت: شهروندان از مسیرهای موازی و جایگزین با خیابان آزادی برای عبور و تردد خود استفاده كنند.
سردار مهماندار متذكر شد: راكبین موتورسیكلت از حركت در مسیرهای راهپیمایی خودداری نمایند، و چنانچه قصد شركت در راهپیمایی را دارند در نزدیك ترین محل مجاز وسیله نقلیه خودرا پارك نموده و به خیل جمعیت بپیوندند، در صورت مشاهده حركت موتورسیكلت در میان جمعیت، برخورد لازم توسط عوامل پلیس صورت خواهد گرفت.
با توجه به اینكه از ساعت ۹ بامداد روز دوشنبه بیست و دوم بهمن راهپیمایی با شكوه شهروندان تهرانی به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی آغاز می شود، تمهیدات ترافیكی پلیس راهور تهران بزرگ، برای این مراسم به شرح ذیل است:
عوامل پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از ساعت ۶ بامداد تا خاتمه مراسم راهپیمایی و عادی شدن وضعیت ترافیكی در كلیه معابر پیرامون مسیرهای راهپیمایی و معابر منتهی به میدان آزادی حضور داشته و نسبت به تسهیل عبور و مرور و پیشگیری از انسداد معابر در محدوده اجرای مراسم اقدامات لازم را انجام خواهند داد.
تمهیدات ترافیكی راهپیمایی ۲۲ بهمن باز به شرح زیر خواهد بود:

در مسیرهای دوازده گانه تعیین شده برای راهپیمایی، محدوده میدان آزادی و معابر پیرامونی آن محدودیت تردد وجود دارد كه در سه مرحله انجام می شود:
مرحله اول: از ساعت ۲۱ شب مورخ ۹۷/۱۱/۲۱ ضلع شمالی میدان آزادی (حدفاصل خیابان محمدعلی جناح تا جاده مخصوص).
مرحله دوم: از ساعت ۲۲ شب مورخ ۹۷/۱۱/۲۱ رینگ داخلی میدان آزادی در ۴ مقطع منتهی به میدان آزادی محدودیت اعمال خواهد شد:
۱-خیابان آزادی شرق به غرب از شروع خیابان برادران عزیزی به سمت غرب
۲-جاده مخصوص غرب به شرق ابتدای راستگرد مخصوص به آیت اله سعیدی به سمت میدان آزادی
۳- بزرگراه جناح از خیابان دانش به سمت جنوب
۴- دسترسی رینگ خارجی ضلع جنوب میدان آزادی به رینگ داخلی میدان.
مرحله سوم: از ساعت ۶ بامداد ۹۷/۱۱/۲۲ محدودیت های زیر اعمال می شود:
طول خیابان آزادی از میدان آزادی تا میدان انقلاب و از خیابان انقلاب تا میدان فردوسی و به سمت میدان امام حسین و همین طور طول جاده مخصوص كرج از دوربرگردان تامین اجتماعی تا میدان آزادی.
بزرگراه محمدعلی جناح از فلكه دوم صادقیه تا میدان آزادی.
طول بزرگراه آیت اله سعیدی از میدان فتح تا میدان آزادی.
كلیه رمپ های شیخ فضل الله ورودی به بزرگراه جناح.
بزرگراه نواب جنوب به شمال از میدان جمهوری تا خیابان آزادی و خیابان توحید در راه شمال به جنوب از میدان توحید تا خیابان آزادی.
بزرگراه یادگار امام(ره) از خیابان تیموری تا دور برگردان ضلع جنوبی به سمت خیابان آزادی.
خیابان حبیب الهی و خیابان اكبری و بلوار برادران شهید عزیزی از آخرین تقاطع به جنوب تا خیابان آزادی.
خیابان برادران شهید رحمانی از میدان رحمانی تا جاده مخصوص كرج.
خیابان كارگر در حدفاصل خیابان جمهوری تا بلوار كشاورز.
طول خیابان فردوسی وقرنی در حد فاصل خیابان های جمهوری تا سمیه.
طول خیابان ولیعصر در حدفاصل خیابان جمهوری تا طالقانی و میدان ولیعصر.
مسیرهای عمود بر خیابان آزادی در ضلع شمال شامل: خیابان دكتر قریب شمالی، خیابان اسكندری شمالی، خیابان رودكی شمالی، خیابان خوش شمالی.
مسیرهای عمود بر خیابان آزادی در ضلع جنوبی شامل: خیابان جمال زاده، خیابان نوفلاح، خیابان زارع و خیابان اوستا و ساسان به سمت خیابان آزادی، خیابان اسكندری جنوبی، خیابان رودكی جنوبی و خوش جنوبی از كلهر، خیابان جیحون از بهنود به سمت شمال تا خیابان آزادی.
مسیرهای عمود بر خیابان انقلاب در ضلع شمالی شامل: خیابان استاد نجات اللهی و خیابان حافظ از سمیه به سمت جنوب، خیابان فلسطین، وصال شیرازی و خیابان قدس از طالقانی به سمت جنوب و خیابان ۱۶ آذر از بلوار كشاورز و پورسینا.
مسیرهای عمود بر خیابان انقلاب در ضلع جنوبی شمال: خیابان خاك از استاد شهریار، خیابان ابوریحان، خیابان رازی، خیابان دانشگاه – خیابان ۱۲ فروردین – خیابان منیری جاوید از دكتر لبافی نژاد به سمت شمال تا خیابان انقلاب.
همچنین محدوده های ممنوعیت توقف بشرح ذیل است: طول بزرگراه جناح از میدان آزادی تا فلكه دوم صادقیه در هر دو مسیر؛ طول جاده مخصوص از میدان آزادی تا پل اكباتان در هر دو مسیر؛ طول بزرگراه آیت اله سعیدی از میدان آزادی تا میدان فتح در هر دو مسیر؛ طول خیابان آزادی از میدان آزادی تا میدان فردوسی و در ادامه تا میدان امام حسین(ع) در هر دو مسیر.
مسیرهای راهپیمایی باز به شرح زیر خواهد بود:

مسیر شماره یك: مسجد امام حسین(ع) - میدان امام حسین(ع) – خیابان انقلاب – خیابان آزادی - میدان آزادی

مسیر شماره دو: مسجد جامع ابوذر – میدان ابوذر – خیابان ابوذر – خیابان شهید آیت اله سعیدی – میدان آزادی

مسیر شماره سه: مسجد امام هادی(ع) – خیابان شهید آقایی – میدان معلم – خیابان تختی – خیابان شهید آیت اله سعیدی – میدان آزادی

مسیر شماره چهار: مسجد دارالسلام – میدان منیریه – خیابان شهید معیری – خیابان كارگر – میدان انقلاب – خیابان آزادی – میدان آزادی

مسیر شماره پنج: مسجد الجواد(ع) – میدان هفتم تیر – خیابان شهید آیت اله مفتح – خیابان انقلاب – خیابان آزادی – میدان آزادی

مسیر شماره شش: مسجد حضرت امیر(ع) – خیابان كارگر شمالی – میدان انقلاب – خیابان آزادی – میدان آزادی

مسیر شماره هفت: مسجد المهدی(عج) – خیابان ستارخان – خیابان شادمهر – خیابان آزادی – میدان آزادی

مسیر شماره هشت: مسجد حضرت ابوالفضل (ع) – خیابان ستارخان – میدان توحید – خیابان توحید – خیابان آزادی – میدان آزادی

مسیر شماره نه: مسجد امام سجاد(ع) – خیابان آیت اله اشرفی اصفهانی - فلكه دوم صادقیه – خیابان محمدعلی جناح – میدان آزادی

مسیر شماره ده: مسجد امام جعفر صادق(ع) – فلكه دوم صادقیه – خیابان محمدعلی جناح – میدان آزادی

مسیر شماره یازده: مسجد جامع رسول اكرم(ص)، تهرانسر، بلوار شاهد، بلوار تهرانسر، میدان كمال الملك، بزرگراه شهید لشگری، میدان بزرگ آزادی

مسیر شماره دوازده: مسجد نظام مافی، بلوار آیت اله كاشانی، فلكه دوم صادقیه، خیابان محمدعلی جناح، میدان بزرگ آزادی.
شهروندان توجه نمایند كه در كلیه معابر دارای محدودیت تردد، از ورود موتور سیكلت سواران و حركت خلاف جهت وسایل نقلیه جلوگیری خواهد شد، ترمینال غرب از ساعت ۲۳، ۹۷/۱۱/۲۱ تعطیل و مسافران به ترمینال جنوب هدایت می شوند. اتوبوس های شركت واحد جهت انتقال راهپیمایان باز در طول خیابان انقلاب و آزادی آماده خدمت دهی خواهند بود.


1397/11/17
16:54:46
5.0 / 5
5022
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane