سردار حاجیان تشریح كرد

كاهش ۱۲ درصدی ترددها

كاهش ۱۲ درصدی ترددها

سخنگوی ناجا اظهار داشت: در اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا در روز گذشته 12 درصد کاهش تردد خودرو ها را نسبت به زمان مشابه سال قبل داشتیم.سردار مهدی حاجیان، در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به عملکرد ناجا در اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا در روز گذشته اظهار نمود: تعداد ۶۱۴۰ نفر از نیروهای ما در ۱۹۵۸ نقطه این طرح را اجرا کردند.
وی اضافه کرد: در اجرای این طرح در روز گذشته ۱۲ درصد کاهش تردد خودرو ها را نسبت به زمان مشابه سال قبل داشتیم.
سخنگوی ناجا با اشاره به اقدامات انتظامی در رابطه با صنوف اظهار داشت: از ۱۰ هزار و ۳۹۱ واحد صنفی بازدید به عمل آمد که ۶۰۰۹ مورد تذکر گرفتند و تخلفات ۱۱۳۳ مورد صورت جلسه شد البته ۲۵۴ واحد صنفی متخلف هم پلمب شد.
سردار حاجیان اظهار داشت: به ۴۲ هزار و ۲۸۲ راننده خودرو تذکر لسانی داده شد و ۲۵ هزار و ۹۳۷ خودرو که قصد سفر داشتند به شهرهای مبداءشان عودت داده شدند.
معاون اجتماعی ناجا با اشاره به محدودیت شبانه تردد خودرو ها اظهار داشت: ۲۵ هزار و ۴۴۳ خودرو در این طرح جریمه شدند، همین طور ۱۸۲۳ خودرو در مناطق نارنجی مرتکب تخلف شدند که آنها هم جریمه شدند.
وی در آخر اظهار داشت: روز گذشته ۶۱ هزار و ۲۲۸ پیامک به رانندگانی که به مصوبات ستاد مبارزه با کرونا توجه نداشتند، ارسال شد.

1399/10/09
23:51:48
5.0 / 5
809
تگهای خبر: انتظامی , خودرو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
بیمه خانه Bime khane