ورود شركت های دانش بنیان به موضوع پسماند پایتخت

ورود شركت های دانش بنیان به موضوع پسماند پایتخت

بیمه خانه: مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از همکاری با معاونت فناوری ریاست جمهوری جهت استفاده از تکنولوژی های نوین در حوزه پسماند آگاهی داد.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، صدرالدین علیپور ضمن اشاره به جلسات اخیر خود و معاونین سازمان با سورنا ستاری - معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری اظهار داشت: در این جلسات درباره رویکردهای جدید سازمان درباب اجرای طرح کاپ، استفاده از ظرفیت شرکتهای تخصصی و دانش بنیان در زمینه مدیریت بهینه پسماند، راه اندازی شهرک بازیافت، تولید کمپوست از ضایعات میادین میوه و تره بار و بومی سازی دستگاههای زباله سوز بحث شد.
او ضمن اشاره به حضور مدیران بخش خصوصی در این جلسات افزود: قرار شد در آینده نزدیک مدیران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مدیران برخی از شرکتهای تخصصی و دانش بنیان از مجموعه سازمان مدیریت پسماند بازدید کنند تا در مورد زمینه های همکاری گسترده تصمیم گیری نماییم.
بنا براعلام سایت شهر، علیپور با تکیه بر ضرورت هوشمندسازی مدیریت پسماند در پایتخت خاطرنشان کرد: تلاش ما این است تا در چارچوب این همکاری شاهد استفاده از تکنولوژی های نوین در حوزه جمع آوری پسماند، حذف زباله گردی و طراحی اشکال و فرم های جدید مخازن ویژه برای اجرای طرح کاپ باشیم.
منبع:

1399/10/05
01:05:50
5.0 / 5
1255
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane