تمهیدات ترافیكی بازار در 2 ماه پایانی سال

تمهیدات ترافیكی بازار در 2 ماه پایانی سال

بیمه خانه: شهردار منطقه ۱۲ از برگزاری جلسات هماهنگی در امتداد انضباط بخشی به حمل و نقل بار و كالا در دو ماه پایانی سال آگاهی داد.علی محمد سعادتی در گفت و گو با ایسنا، با بیان این كه برای انضباط بخشی معابر در منطقه ۱۲ به خصوص در محدوده بازار تهران و خیابان خیام و مولوی جلساتی با نماینده اصناف بازار و پلیس راهور برگزار كردیم، اظهار نمود: در این جلسات تلاش شده است كه برای ساماندهی بهتر ترافیك و حمل و نقل بار و كالا در دو ماه پایانی سال چاره اندیشی شود.

وی با اشاره به اینكه تجربه نشان داده است كه در دو ماه پایانی سال ترافیك خیابان مولوی، خیام و اطراف بازار به شدت افزایش می یابد، در این باره اشاره كرد: هم اكنون هم وانت بارها ساعت ۱۵ الی ۱۶ كالاهای خودرا كنار خیابان تخلیه می كنند تا در ساعت ۱۷ بتوانند كالاها را به مالكان آنها تحویل دهند و شاهد بی انضباطی هایی در حوزه فعالیت موتورسیكلت ها هستیم كه باید این مساله باز ساماندهی گردد.

شهردار منطقه ۱۲ با اشاره به اینكه مدیریت شهر ی به دنبال انضباط بخشی بهتر مدیریت حمل و نقل بار و كاهش ترافیك است اظهار داشت: بر همین مبنا باید برای موضوعاتی همچون باراندازی وانت بارها و پارك حاشیه ای موتورسیكلت ها تصمیماتی اتخاذ شود تا شاهد انضباط بیشتری باشیم.

وی در ادامه اضافه كرد: همین طور به دنبال نمایش لوایحی به شورای اسلامی شهر تهران هستیم تا ساخت پاركینگ های عمومی در محدوده تاریخی منطقه ۱۲ كم شود كه اگر این اتفاق رخ دهد موفق خواهیم شد كه وسایط نقلیه شخصی را مدیریت كرده و برنامه ریزی های بهتری در این زمینه داشته باشیم.

سعادتی همین طور از طریق اندازی شش كیلومتر مسیر اختصاصی دوچرخه در محدوده منطقه ۱۲ آگاهی داد و اظهار داشت: ۳۸ كیلومتر دیگر مسیر اختصاصی دوچرخه باز در آینده ای نزدیك افتتاح می شود.

وی همین طور از رونمایی مجسمه "قائم مقام فراهانی" آگاهی داد و اظهار داشت: هفته آینده در محل شهادت وی از تندیس قائم مقام فراهانی رونمایی می شود.
1397/11/06
23:33:39
5.0 / 5
4969
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
بیمه خانه Bime khane