فرمانده انتظامی شهرستان ساوه:

باند سارقان كابل های مخابراتی در ساوه به دام افتادند

باند سارقان كابل های مخابراتی در ساوه به دام افتادند

به گزارش بیمه خانه فرمانده انتظامی شهرستان ساوه از دستگیری اعضای یک باند سرقت و تخریب تجهیزات کابل های برق در ساوه آگاهی داد و اظهار داشت: سارقان به 74 فقره سرقت و تخریب کابل ها و تجهیزات مخابراتی اعتراف کردند.به گزارش بیمه خانه به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علی اکبر عیسی آبادی اظهار داشت: در ایام اخیر با بیان گزارش هایی از اختلال به وجود آمده در شبکه اینترنت در بخش هایی از شهرستان ساوه، با همکاری شرکت مخابرات و بررسی های کارشناسی پلیس، مشخص شد که در بعضی از نقاط کابل های مخابراتی توسط افرادی تخریب و یا مورد سرقت قرار گرفته است.
وی اضافه کرد: باتوجه به حساسیت موضوع و ضرورت دسترسی شهروندان و خصوصاً دانش آموزان جهت استفاده از سامانه های آموزشی در بستر اینترنت، به سرعت بررسی موضوع در دستور کار پلیس شهرستان قرار گرفت.
فرمانده انتظامی شهرستان ساوه اشاره کرد: در مراحل تحقیقات تخصصی پلیس، سرانجام سرنخ هایی در این پرونده های سرقت و اقدامات خرابکارانه به دست آمد و اعضای یک باند ۵ نفره شناسایی شدند.
عیسی آبادی افزود: سرانجام در برنامه ریزی عملیاتی پلیس و طی یک هفته تحقیقات نامحسوس پلیس، تمامی اعضای این باند شناسایی و همگی در عملیات هایی جداگانه دستگیر شدند و در بازرسی از مخفیگاه آنان، برخی از ابزار آلات که برای سرقت و تخریب تجهیزات مخابراتی از طرف این افراد مورد استفاده قرار می گرفت، کشف شد.
وی بیان کرد: در بازجویی های پلیس اعضای این باند به ۱۴ فقره سرقت کابل های برق و ۶۰ فقره تخریب تجهیزات مخابراتی در سطح شهرستان اعتراف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان ساوه با اشاره به ادامه تحقیقات تخصصی پلیس در این پرونده ها اشاره کرد: پلیس شهرستان با اشرافیت کامل اطلاعاتی با هر گونه برهم زدن نظم و آرامش شهروندان قاطعانه برخورد می کند.
وی در آخر از تمامی شهروندان خواست در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک، موضوع را جهت بررسی تخصصی بوسیله سامانه تلفنی ۱۱۰ به پلیس گزارش کنند.


منبع:

1399/09/23
14:03:25
5.0 / 5
1043
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
بیمه خانه Bime khane