مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران اعلام كرد

تعطیلی مراكز ورزشی شهرداری

تعطیلی مراكز ورزشی شهرداری

مدیرعامل سازمان ورزش ضمن اشاره به تعطیلی بیشتر مراکز ورزشی به دلیل کرونا، اظهار داشت: تا این لحظه هیچ کمکی از دولت نداشتیم.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا و بنابر اعلام سایت شهر، امیر محسنی درباره کمک دولت به سازمان ورزش با عنایت به تعطیلی مراکز ورزشی شهرداری به خاطر کرونا اظهار داشت: تا این لحظه هیچ کمکی از دولت نداشتیم، دولت مشکلات و معضلات زیادی دارد که به ما و ورزش کشور نمی رسد.
او اضافه کرد: در شهرداری تهران مخاطب سه میلیون نفری داریم و ۱۱۰۰ مجموعه ورزشی در سازمان ورزش شهرداری اداره می گردند و تا امروز به صورت مستقیم ۲۰۰ میلیارد تومان خسارت به مجموعه های ورزشی وارد شده است؛ این درحالی است که برای پرداخت حقوق مان هم مشکل داریم.
محسنی افزود: خواهش من این است که دولت برای ورزشکاران و مربیان ورزشی که سفیران شادابی جامعه هستند و امروز به خاطر رعایت پروتکل ها بدون هیچ حقوقی در خانه نشسته اند، فکری کند. البته طی تدابیر شهردار تهران ما حضور و ارتباط خویش را به صورت آنلاین در خانواده ها حفظ نموده ایم و حدود ۸۰۰ هزار نفر به صورت آنلاین مخاطب داریم و مسابقات برگزار می نماییم، این مسابقات هر هفته رصد می شود و جوایزی براش در نظر گرفته می شود اما اینها کافی نیست.
او افزود: چون فعالیت بدنی مردم کم شده است و احتیاج به گسترش فعالیت مربیان ورزش احساس می شود و از طرفی حمایت مالی مربیان ضروریست و این خواسته من از دولت و شخص رئیس جمهور است که به پایتخت نگاه ویژه ای داشته باشند.
وی در پاسخ به این سؤال که آیا برای دریافت کمک از دولت درخواستی هم کرده اید؟ اظهار داشت: بله بسیار زیاد. ستاد ملی کرونا از نزدیک در جریان کار است و معاونان شهردار در آن جلسات حضور دائم دارند و ما موضوعات بسیار زیادی داریم که احتیاج به کمک دارد، حمل و نقل عمومی نیاز دارد و متاسفانه علیرغم این بیماری، پروتکل ها در حمل و نقل رعایت نمی گردد و مردم مجبور به فعالیت هستند.
وی در خاتمه تصریح کرد: در حوزه ورزش که هیچگاه ریالی در نظر نگرفته است و ما حقوق را علی الحساب می دهیم و یک جا به آشفتگی تبدیل می شود وجای نگرانی دارد و انشاءالله به روزهای اوج در شهر تهران برسیم.1399/09/21
22:35:20
5.0 / 5
1127
تگهای خبر: حمل و نقل , سایت , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
بیمه خانه Bime khane