سرهنگ گودرزی خبر داد

انهدام باند ۲ نفره فروش داروهای تقلبی كرونا

انهدام باند ۲ نفره فروش داروهای تقلبی كرونا

به گزارش بیمه خانه رئیس پلیس فتا از دستگیری دو متهم كه در فضای مجازی داروی تقلبی درمان كرونا را بعنوان داروی واقعی به كاربران فضای مجازی می فروختند، اطلاع داد.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، سرهنگ داود معظمی گودرزی اظهار نمود: یکی از شهروندان با رفتن به پلیس فتا اظهار داشت، چند روز قبل با عنایت به ابتلای پدرم به ویروس کرونا و وخیم شدن وضعیت جسمانی اش، برای خرید داروهای مورد نیاز درمان وی در فضای مجازی با فردی ناشناس آشنا شدم که این فرد اعلام نموده بود، داروی درمان کرونا را دارد و تعداد ۳ واکسن درمانی کرونا به قیمت هر کدام ۱۷۰ میلیون ریال در مجموع به مبلغ ۵۱۰ میلیون ریال به حساب وی واریز کردم. اما بعد از رفتن به بیمارستان و تحویل به پزشک متخصص، وی داروها را تقلبی اعلام و در اظهار داشت در صورت استفاده می توانست منجر به مرگ پدرم شود.
وی خاطرنشان کرد: بررسی مبحث در اختیار تیمی از مهندسان پلیس فتا قرار گرفت و مشخص شد، متهم با ایجاد کانال و گروه تلگرامی با مبحث خرید و فروش داروهای کرونا مبالغ بسیار بالا داروهای تقلبی را بعنوان داروهای درمانی به متقاضیان این داروها فروخته است.
سرهنگ گودرزی خاطرنشان کرد: در گام بعدی از تحقیقات پلیسی هویت و مخفیگاه وی شناسایی و با هماهنگی های قضائی اکیپ عملیاتی پلیس فتا به مخفیگاه وی رجوع و موفق شدند وی را دستگیر و در بررسی های بیشتر ار مخفیگاهش تعداد زیادی از داروهای تقلبی کرونا کشف کنند.
رئیس پلیس فتا پایتخت اظهار داشت: متهم بعد از انتقال به پلیس فتا در بازجویی های اولیه اظهار داشت، مدتی است از زندان آزاد شده ام و با عنایت به شیوع بیماری کرونا با همکاری یکی از دوستانم که در داروخانه کار می کند با راه اندازی یک کانال و گروه تلگرامی و عضویت در چند گروه بزرگ دارویی در تلگرام تبلیغ و داروهای تقلبی را بعنوان داروی کرونا به مردم با مبالغ بالا می فروختم و داروها را دوستم تهیه می کرد و من از محتویات داخل داروها و آمپول های بی خبر بودم.
وی با اشاره به اینکه در مرحله بعدی از تحقیقات پلیسی، دومین متهم پرونده هم دستگیر شد، اظهار داشت: کشف جزئیات پرونده و مبالغ کلاهبرداری شده در دست بررسی می باشد.


منبع:

1399/08/09
14:02:04
5.0 / 5
1562
تگهای خبر: پلیس , خرید , فروش , فضای مجازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
بیمه خانه Bime khane