سردار رحیمی در جمع خبرنگاران:

دعوت از مالباختگان برای مراجعه به سامانه نما

دعوت از مالباختگان برای مراجعه به سامانه نما

بیمه خانه: رئیس پلیس تهران در صورتیكه بُرد تیم پرسپولیس را تبریك گفت، از مالباختگان دعوت كرد برای شناسایی اموال خودشان به سامانه نما مراجعه كنند.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ قبل از ظهر امروز در حاشیه چهارمین طرح کاشف پلیس آگاهی پایتخت در جمع خبرنگاران با اشاره به صعود تیم پرسپولیس تهران به مرحله فینال جام باشگاه های آسیایی گفت: این بُرد مقتدرانه و دلنشین شیر مردان ایرانی را خدمت تمامی مردم کشور تبریک می گویم.
وی اضافه کرد: در اوج کم لطفی برخی از افراد در خارج از کشور، بچه های ما مردانه جنگیدند و مقتدرانه توانستند آن پیروزی را کسب و دلِ ملت ایران را شاد کنند.
رئیس پلیس تهران اظهار داشت: این برد واقعاً ارزش داشت و به شخصه بسیار خوشحال شدم و خدا را شکر کردم و مجدداً هم این برد را اول به بازیکنان و مربیان و اعضای این تیم و بعد به تمامی مردم عزیز که با دعای خیرشان حامی بازیکنان ما بودند، تبریک می گویم.
دعوت از مالباختگان برای مراجعه به سامانه «نما»
سردار رحیمی با اشاره به اموال مکشوفه در طرح های مختلف پلیس خصوصاً پلیس آگاهی تهران بزرگ اظهار داشت: از مالباختگان دعوت می کنم تا به سامانه نما که متعلق به پلیس آگاهی است مراجعه کنند و در این نمایشگاه مجازی کشفیات پلیس را مشاهده و اموال خودرا شناسایی کنند.
رئیس پلیس تهران افزود: بارها پیش آمده است که ما از یک سارق یا مالخر اموال زیادی را کشف کرده ایم اما به سبب زیادی این کالاها و یا تغییر حالت آنها، نتوانسته ایم مالباختگان شان را شناسایی نماییم، بنا بر این این کالاها را در سامانه نما بارگذاری می نماییم تا مالباختگان آنها را ببینند و شناسایی کنند.
سردار رحیمی در آخر اظهار داشت: طرح های پلیس پایتخت با جدیت تمام دنبال می شود و تمام هم و غم مجموعه پلیس تهران در این است که تهران را برای زورگویان، اراذل و اوباش، مخلان نظم و امنیت و دیگر افراد این چنینی ناامن کند.


منبع:

1399/07/13
21:22:20
5.0 / 5
1831
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
بیمه خانه Bime khane