معاون شهردار تهران دخبر داد

اعمال جریمه 24 درصدی سالیانه عدم پرداخت عوارض در انتظار تأیید مجلس

اعمال جریمه 24 درصدی سالیانه عدم پرداخت عوارض در انتظار تأیید مجلس

بیمه خانه: معاون مالی و اقتصادی شهرداری تهران از اعمال جریمه دو درصدی عدم پرداخت عوارض در لایحه درآمدهای پایدار آگاهی داد.


زریر نگین تاجی در گفت وگو با ایسنا، در مورد سرانجام لایحه درآمدهای پایدار كه در مجلس در حال بررسی است، اظهار داشت: احیانا ظرف یك الی دو ماه آینده لایحه درآمدهای پایدار در دستور كار صحن مجلس قرار خواهد گرفت و تصویب میگردد.
وی با اشاره به اینكه در لایحه درآمدهای پایدار، دو درصد جریمه ماهیانه برای عدم پرداخت عوارض در نظر گرفته شده است، خاطرنشان كرد: براین اساس در صورت تصویب لایحه در مجلس از سال بعد 24 درصد جریمه سالیانه برای افرادی كه عوارض شهری خودرا پرداخت نكنند، در نظر گرفته میگردد.
نگین تاجی با اشاره به اینكه تنها 50 درصد مردم تهران عوارض های سالیانه خودرا پرداخت می كنند، افزود: 2000 میلیارد تومان معوقات باقی مانده در حوزه عوارض از سالهای قبل داریم.
معاون مالی و اقتصادی شهرداری تهران در مورد سهم درآمدی شهرداری از محل پرداخت عوارض سالیانه اضافه كرد: در آمد شهرداری می بایست بین 950 تا 1000 میلیارد تومان باشد؛ اما معمولا نیمی از مردم عوارض خودرا پرداخت می كنند و شاهد تحقق 50درصدی این سهم درآمدی هستیم.
وی در مورد زمان صدور قبوض باز اظهار داشت: قبوض عوارض پسماند، نوسازی و كسب و پیشه از اوایل بهمن ماه توزیع خواهد شد.1397/10/17
13:29:47
5.0 / 5
4611
تگهای خبر: شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
بیمه خانه Bime khane