فرمانده نیروی انتظامی خبرداد:

كشف ۸۰ درصد جرایم فضای مجازی

كشف ۸۰ درصد جرایم فضای مجازی

به گزارش بیمه خانه فرمانده نیروی انتظامی اظهار داشت: توانسته ایم با عنایت به ظرفیت ها و آمادگی های خود بیشتر از ۸۰ درصد جرایم فضای مجازی را كشف نماییم.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، سردار حسین اشتری بعدازظهر چهارشنبه در حاشیه پنجمین دوره مراسم دانش آموختگی مرزبانی و دریابانی آموزشگاه علمی تخصصی ثامن الائمه نیروی انتظامی در مشهد، در جمع خبرنگاران اظهار نمود: جرایم در فضای مجازی نسبت به سال قبل رشد ۸۰ درصدی داشته كه نیروی انتظامی با عنایت به ظرفیت ها و آمادگی های خود توانسته بیشتر از ۸۰ درصد جرایم این حوزه را كشف كند.
فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اینكه برنامه ما این است تا آخر سال ۹۸ همه شهرهای بالای ۱۰۰ هزار نفر جمعیت، دارای پلیس فتا باشند، اظهار داشت: الان در ۱۴۶ شهرستان و مركز استان پلیس فتا فعالیت می كند و امیدواریم با تأمین اعتبار لازم از جانب دولت بتوانیم در سایر شهرها هم پلیس فتا را راه اندازی نماییم.
وی درباره تجهیزات واگذار شده، اظهار داشت: نیروهای ما با عنایت به تعهد، تخصص و جانفشانی های خود توانسته اند مأموریت ها را به خوبی انجام دهند، آمار رضایت مندی مردم از ناجا كه توسط دستگاه های بیرونی انجام شده گواه این صحبت ما می باشد.
سردار اشتری افزود: بعضی از تجهیزات در مرز توسط وزارت دفاع به نیروی انتظامی اختصاص داده شد ولی بخش اعظمی از آن باقی مانده كه امیدواریم دولت محترم و مجلس شورای اسلامی این تجهیزات را در اختیار وزارت دفاع قرار دهند كه این وزارتخانه هم تجهیزات را در اختیار نیروی انتظامی قرار دهد.
فرمانده ناجا تصریح كرد: جلسات متعددی با عزیزان در ستاد كل و وزارت دفاع برگزار شده كه امیدواریم هر چه سریعتر نسبت به تأمین تجهیزات مورد نیاز ناجا برای انجام بهتر مأموریت ها اقدام نمایند.#

1397/10/15
13:13:09
5.0 / 5
5050
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
بیمه خانه Bime khane