فرماندار تهران خبر داد

افتتاح و كلنگ زنی ۱۵۹ پروژه عمرانی و اقتصادی در تهران همزمان با هفته دولت

افتتاح و كلنگ زنی ۱۵۹ پروژه عمرانی و اقتصادی در تهران همزمان با هفته دولت

بیمه خانه: فرماندار تهران از افتتاح و كلنگ زنی 159 پروژه عمرانی و اقتصادی با اعتبار 720 هزارو 613 میلیارد تومان در تهران همزمان با هفته دولت آگاهی داد.


عیسی فرهادی در گفت و گو با ایسنا، گفت: همزمان با هفته دولت در شهرستان تهران ۸۷ طرح و پروژه عمرانی با اعتباری بیش از ۱۲۶۰میلیارد تومان و ۷۲ پروژه اقتصادی با اعتبار بیش از ۷۱۹۳۵۳میلیارد تومان افتتاح و کلنگ زنی خواهد شد.
وی ادامه داد: از این تعداد ۸۳ پروژه با اعتبار ۱۲۴۷ میلیارد تومان افتتاح و ۴ پروژه با اعتبار ۱۳ میلیارد تومان کلنگ زنی خواهد شد و ۷۲ پروژه اقتصادی نیز افتتاح و کلنگ زنی خواهد شد.
فرهادی افزود: مطابق برآورد اولیه در این پروژه ها برای حداقل ۲۲۴۵ نفر اشتغال زایی مستقیم به وجود آمده است. عمده پروژه ها در حوزه های مختلف آب منطقه ای، راه آهن، بهداشت و درمان و دانشگاه علوم پزشکی، شهرداری، جهاد کشاورزی، منابع طبیعی و نوسازی مدارس و عمران وآبادی روستاها است.
فرماندار تهران اشاره کرد: همچون پروژه های مهم و شاخص در هفته دولت می توان به پروژه آبرسانی به شهر تهران از سد تنظیمی (تصفیه خانه ششم تهران - مدول اول فاز اول ) به ظرفیت ۷.۵ متر مکعب در ثانیه و با اعتبار ۷۲۰ میلیارد تومان و پروژه بیمارستان ۱۷۶ تخته رازی به مساحت ۲۱ هزارو ۵۰۰ متر مربع با اعتبار ۱۱۲ میلیارد تومان اشاره نمود.
منبع:

1399/06/05
13:08:10
5.0 / 5
3400
تگهای خبر: اعتبار , شهرداری , منابع
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane