سردار رحیمی در جمع خبرنگاران:

دستگاه قضا سریعتر به پرونده شهید حامد ضابط ورود كند

دستگاه قضا سریعتر به پرونده شهید حامد ضابط ورود كند

رئیس پلیس پایتخت اظهار داشت: از دستگاه قضا تقاضا داریم تا هرچه زودتر به پرونده شهادت حامد ضابط ورود كند و این مجرم سابقه دار را به سزای عملش برساند.



به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ در حاشیه مراسم‌ اکسپاری پیکر شهید حامد ضابط در ستاد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ تصریح کرد: این شخص بزرگوار کمتر از شش ماه بود که با مجموعه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی همکاری می کرد و هر ۶ ماه خدمت سراسر جانفشانی و خدمت بود.
وی اضافه کرد: شهید ضابط با قاچاقچی شروری درگیر شد که سابقه ۵ مورد زندانی دارد و از محکومان فراری است. نتیجه این درگیری این شد که در نخستین شب ماه محرم حدود ساعت ۱۰ این مأمور وظیفه شناس به درجه رفیع شهادت دست پیدا کند.
رئیس پلیس تهران بزرگ تصریح کرد: این قاچاقچی که سابقه دار هم بود و یک عمر جنایت کرده وقتی که راه را بر روی خود تنگ می بیند با جسارت تمام به سمت مأموران با سرعت زیاد می آید و چهار نفر از پرسنل حاضر در صحنه را مصدوم می کند که یکی از آنها به شهادت می رسد.
سردار رحیمی در انتها اظهار داشت: هزینه جرم و جرایمی که مجرمان مرتکب می شود برابر نیست و مجرمین وقیح شده اند از دستگاه قضا انتظار داریم به سرعت به این پرونده رسیدگی کنند و این مجرم را هرچه سریع تر به سزای عملش برساند.

1399/06/02
17:30:40
5.0 / 5
2124
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane