فرمانده انتظامی استان خوزستان:

یك تیم مسلح تجزیه طلب در خوزستان متلاشی گردید

یك تیم مسلح تجزیه طلب در خوزستان متلاشی گردید

به گزارش بیمه خانه فرمانده انتظامی استان خوزستان اظهار داشت: با تلاش بی وقفه مأموران انتظامی استان خوزستان یك تیم مسلح سه نفره تجزیه طلب در ماهشهر متلاشی گردید.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، سردار حیدر عباس زاده در بیان جزئیات خبر اظهار نمود: چهارشنبه شب هفته گذشته این تیم سه نفره در شهرک شهید مدنی ماهشهر، هم زمان به سمت منازل مسکونی فرمانده پایگاه بسیج این شهرک و یکی دیگر از اعضای مؤثر پایگاه بسیج تیراندازی کردند.
وی اضافه کرد: در جریان این تیراندازی متأسفانه مادر یکی از عوامل بسیج شهرک شهید مدنی بعد از برخورد گلوله این افراد به شهادت رسید.
این مقام ارشد انتظامی در ادامه اظهار داشت: پس از این حمله تروریستی مبحث در دستور کار پلیس اطلاعات و امنیت و آگاهی شهرستان ماهشهر قرار گرفت.
وی بیان نمود: به لطف خدا و هدایت عملیاتی مستمر، کمتر از ۴۸ ساعت سه نفر از عاملان اصلی این حادثه تروریستی شناسایی و دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی خوزستان اظهار داشت: از این افراد، دو قبضه سلاح جنگی کلاشینکف و پنج تیر شورشی همراه با ۵۶ عدد فشنگ جنگی و شورشی و هم یک دستگاه موتور سیکلت کشف و ضبط شد.
سردار عباس زاده اضافه کرد: در تحقیقات اولیه سه فرد تروریست و تجزیه طلب به جرم ارتکابی اعتراف کردند.
فرمانده انتظامی استان خوزستان افزود: این افراد سه سال پیش تغییر مذهب داده و گرایش های تجزیه طلبانه پیدا کردند.
وی اضافه کرد: این سه نفر دارای سوابقی چون تیراندازی به پایگاه های بسیج و انتظامی، قدرت نمایی با سلاح در مراسم‌ عیاد مذهبی با انگیزه امنیتی هستند.
فرمانده انتظامی استان خوزستان انگیزه این افراد را در تیراندازی به عوامل بسیج شهرک شهید مدنی ماهشهر تروریستی عنوان نمود و اضافه کرد: پلیس استان خوزستان با حمایت دستگاه های امنیتی و قضائی استان با اقتدار خواب را از چشمان این افراد خواهد ربود.
فرمانده انتظامی استان خوزستان در انتها اضافه کرد: فرزندان ملت در نیروی انتظامی خوزستان برای برقراری نظم و امنیت شهروندان از جانشان مایه گذاشته و اجازه نخواهند داد تا معاندان نظام آرامش مردم را بر هم زنند.
تحقیقات از این تیم تروریستی تجزیه طلب ادامه دارد.


منبع:

1399/05/05
23:52:35
5.0 / 5
2455
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
بیمه خانه Bime khane