هاشمی عنوان كرد

احتمال دیدار شورا با نمایندگان تهران در مجلس

احتمال دیدار شورا با نمایندگان تهران در مجلس

بیمه خانه: رئیس شورای شهر تهران از احتمال دیدار با رئیس مجلس و نمایندگان تهران در مجلس یازدهم آگاهی داد.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، محسن هاشمی در حاشیه جلسه امروز شورای شهر تهران با حضور در جمع خبرنگاران با اشاره به جلسه هم اندیشی بامداد امروز اظهار داشت: بحث امروز هم اندیشی درباره باغات بود؛ چونکه سوءتفاهماتی مطرح بود و بر طبق قوانین و بخشنامه هایی که در سال های اخیر تغییر کرده و جایگزین شده و شفاف نیست سبب شده است تا مردم نسبت به روند رسیدگی به پرونده های باغات نگرانی هایی داشته باشند.

وی با اعلان اینکه امروز جلسه ای انجام شد و نظر همه کسانی که در این مساله دخیل هستند همچون شهردار، معاون معماری و شهرسازی و کمیسیون های مربوطه و اعضای شورای شهر مفصل صحبت کردند و بحث های خوبی شد و نتایج خوبی گرفتیم، اضافه کرد: تعداد پرونده هایی که در طول سال رسیدگی می شود و اینکه چند درصد باغ و چنددرصد غیرباغ و مدت زمان رسیدن به نتیجه و معطلی مردم و اصلاحات قوانین همچون مواردی بود که مورد بحث و بررسی قرار گرفت و ان شاءالله طی ماه های آینده نتایج آنها را خواهیم دید.

هاشمی در پاسخ به پرسشی درباب بازخورد صحبت های روزهای اخیرش درباب توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی و اثرات آن اظهار داشت: باید منتظر باشیم و ببینیم چه فکری برای حمل و نقل عمومی در شهرها خصوصاً کلانشهرها می شود و از دولت تدبیر و امید انتظار می رفت نسبت به حمل و نقل عمومی حساس تر باشند و تدبیر بیشتری نسبت به تامین اتوبوس و واگن برای حمل و نقل عمومی خصوصاً در شهر تهران شود.

وی با اعلان اینکه شاید تامین همه نیازها به این دوره مدیریتی نرسد، اما اثرات آن در دولت های بعد خواهد بود، در پاسخ به سوالی درباره دیدار با رئیس مجلس یازدهم اظهار داشت: بحث هایی با هم داشتیم و ان شاءالله به زودی انجام می شود. صحبت های اولیه ای نه با قالیباف بلکه با بعضی از اعضای نمایندگان تهران داشتیم و منتظریم مستقر شوند و در زمان مناسب دیدار خواهیم داشت.

منبع:

1399/03/20
14:56:30
5.0 / 5
2790
تگهای خبر: حمل و نقل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
بیمه خانه Bime khane