فراهانی تأكید كرد

ضرورت ارائه لیست پروژه های اجرایی هر محله با ستاندن نظر شورایاران تا خرداد ماه

ضرورت ارائه لیست پروژه های اجرایی هر محله با ستاندن نظر شورایاران تا خرداد ماه

بیمه خانه: رئیس كمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران بر ضرورت ارائه لیست پروژه های اجرایی هر محله با ستاندن نظر مشورتی شورایاری محله تا خرداد ماه تاكید نمود.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، مجید فراهانی بعد از استماع گزارش رابط شورایاری منطقه ۱۲ اظهار داشت: اهم مشکلات و مسائل محلات منطقه ۱۲ با تدبیر موثر ستاد هماهنگی شورایاری ها در تهیه سند تحویل و تحول محلات با همکاری شورایاران شناسایی شده است.
وی ادامه داد: با رأی اعضای شورای شهر تهران، در تبصره ۳۵ بودجه سال ۱۳۹۹، شهرداری تهران مکلف شد در اجرای بند ۸ ماده ۴۰ برنامه پنج ساله سوم توسعه شهر تهران و اجرایی کردن سند توسعه محلات شهر تهران از محل اعتبارات توسعه محلات نسبت به پیش بینی و برنامه ریزی اجرای پروژه های کوچک مقیاس محلی برمبنای سند توسعه محله و نیازهای اهالی محله با بهره گیری از نظرات و مشارکت شورایاری محله اقدام نماید.
عضو شورای شهر تهران افزود: شهرداری تهران حداکثر تا اختتام خردادماه لیست پروژه های اجرایی هر محله را با ستاندن نظر مشورتی شورایاری محله تعیین و لیست مذکور را به همراه رونوشت صورتجلسات متضمن نظر شورایاری به شورای اسلامی شهر تهران ارائه کند.
فراهانی با اعلان اینکه همین طور لازم است اطلاعات پروژه های محله را با بهره گیری از ظرفیت های اطلاع رسانی موجود به اطلاع شهروندان و ساکنان محله برساند، اضافه کرد: انتظار شورایاران و ما از شهرداری عملیاتی شدن این تبصره است و امیدوارم اجرای این تبصره به سرنوشت تهیه سند توسعه محلات گرفتار نشود.

منبع:

1399/02/30
13:40:26
5.0 / 5
2920
تگهای خبر: اعتبار , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
بیمه خانه Bime khane